"Еталон цинізму", - нардеп жорстко відповів на критику з боку Тимошенко

14 сентября 2017 г., 09:23:00   23   0
"Еталон цинізму

Народний депутат Володимир Ар’єв на власній сторінці в соціальній мережі дав жорстку відповідь на критику, до якої черговий раз вдалась лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Так, нещодавно Тимошенко звинуватила діючу владу в аморальності. Ар’єв нагадує, що багато хто може говорити про патріотизм та моральність, але не з вуст кожного ця лекція сприймається. Наприклад, цього разу про цінності говорила та сама людина, яка за допомогою Павла Лазаренка побудувала газові схеми, за допомогою яких обманювала українців. Ця ж людина разом зі своєю політичною силою відмовилась у парламенті засудити російську агресію проти Грузії, хоча зараз за тодішнім лідером Грузії ходить хвостиком.

Так само нам відомо, що ця людина домовилась про кабальні газові угоди з Москвою, а потім всю відповідальність звалила на рядових виконавців. Ця жінка полюбляє одяг і прикраси від провідних модельєрів, живе у розкошах, але в її декларації – нулі. Ця людина не дала й копійки на ЗСУ, створений нею «батальйон» виявився лише обманом, а на армійських облігаціях, які вона купувала, ця людина умудрилась ще й заробити. Ця людина отримує гроші від олігархів, а потім на їх каналах розповідає про боротьбу з олігархами. Нарешті, ця людина «кидає» практично всіх союзників – про це Ар’єв знає з власного досвіду. Якби існувало мірило для цинізму, то ця людина була б його еталоном, — наголошує нардеп.

Опублікував: Олег Устименко
Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Алкоголік та корупціонер Володимир Шульга продовжує працювати проректором НАУ з мовчазної згоди Гриневич / 15.09.2017, 11:20
Алкоголік та корупціонер Володимир Шульга продовжує працювати проректором НАУ з мовчазної згоди Гриневич
Мошенники, которые несколько лет назад преступным путем отобрали у НАУ общежития и перепродали их, обязательно понесут н… Читать полностью
Вадим Могила: Погоны как бизнес-инструмент / 14.09.2017, 19:07
Вадим Могила: Погоны как бизнес-инструмент
Причины стремительной карьеры начальника одесского уголовного розыска Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте