Петриченко: Сьогодні наша банківська система не може забезпечити збереження коштів для майбутніх пенсіонерів

14 марта 2018 г., 12:58:00   12   0
Петриченко: Сьогодні наша банківська система не може забезпечити збереження коштів для майбутніх пенсіонерів
ПФ може лопнути в будь-якій час, як і всі кошти, що люди перераховують. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів голова Громадської палати України, генеральний секретар Національної конфедерації профспілок Петро Петриченко.

За словами нашого співрозмовника, пенсійна тема в Україні є настільки болячою, оскільки викликає негативну реакцію до влади, яка діє не в інтересах людей.

«Влада дивиться на громадян, як на 3-, 10-сортних людей, які вже отпрацювали. Але ж українці, які сьогодні працюють, повинні мати впевненість, що їх не забудуть, коли у них буде пенсійний вік. Це по-перше. З іншого боку, постійно недоплачують гроші. Та схема, яка передбачається в цьому напрямку, передбачає виділення коштів для пенсійного забезпечення десь на рівні 50-60%. До того ж законодавство передбачає чисто технічну роздачу грошей, незалежно від вкладу людини. Це сьогодні не вирішено. Люди, які віддано працювали на державу, вони не оцінені, тому що оцінювались люди, які “служили” цій владі і створювали умови для збагачення», - каже експерт.

За словами Петриченка, законопроект, за який мають намір проголосувати депутати, направлений не на підвищення пенсійного забезпечення людини, а на те, «щоб створити нові умови, щоб здирати з людей певні кошти».

«З людини, якій немає 35 років, передбачається з 2% кожного року збільшення до 7% відрахування заробітної плати. Це фактично вводиться новий податок на заробітну плату працівників, який під виглядом накопичувальної системи забезпечить нібито їхнє майбутнє. Але це чергова фікція від влади, оскільки сьогодні фінансова банківська система не може забезпечити збереження цих коштів, їх пропорційне збільшення за рахунок відсотків», - каже співрозмовник видання.

До того ж, додає експерт, не вирішено головне питання - яким чином ці кошти будуть збережені і примножені, яким чином людина їх отримає, коли дійде до пенсійного забезпечення.

«На сьогодні в зв'язку з тим, що банківська система у нас корумпована, вона не забезпечує збереження. І сьогодні в будь-який час державний Пенсійний фонд, через який, як вони говорять, буде створюватися накопичувальна система, немає ніяких гарантій, що той Пенсійний фонд буде жити і держава буде відповідати по статкам того ПФ. Він може лопнути в будь-якій час, як і всі кошти, що люди перераховують. Той законопроект, якій схвалений Комітетом соціальної політики, він не є життєздатним, він не може бути прийнятим, оскільки не вирішені всі ці питання, про які я вам сказав», - констатує Петро Петриченко

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Начало грандиозной аферы: Земельный мафиози Максим Мартынюк переводит коррупцию на blockchain / 23.03.2018, 06:26
Начало грандиозной аферы: Земельный мафиози Максим Мартынюк переводит коррупцию на blockchain
Максим Мартынюк, Марк Гинзбург и Ко приступают к «майнингу» денег налогоплательщиков? Читать полностью
Поліція оголосила в розшук співвласника мережі "БРСМ-Нафта" Андрія Бібу / 21.03.2018, 19:52
Поліція оголосила в розшук співвласника мережі "БРСМ-Нафта" Андрія Бібу
Солом’янське управління поліції Головного управління Національної поліції в місті Києві оголосило в розшук співвласника … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте