Справи Курченка: ГПУ прослухає телефонні розмови працівників ICU

21:15, 19.01.2017
Поделиться:
583   0
Справи Курченка: ГПУ прослухає телефонні розмови працівників ICU
Справи Курченка: ГПУ прослухає телефонні розмови працівників ICU

12 січня Печерський райсуд м. Києва надав слідчим Генпрокуратури тимчасовий доступ до документів, які знаходяться у володінні оператора електрозв`язку ТОВ «Телесистеми України та містять інформацію про телефонні з`єднання абонентів – працівників ТОВ «Інвестиційний капітал Україна» за період з 01.01.2014 по 31.03.2014 (їх тривалість, зміст, маршрути передання із вказівкою дати, часу, виду, направлення та тривалості з`єднань, номерів телефонів і абонентів, з якими здійснювались з`єднання).

Довідково. Глава НБУ Валерія Гонтарева залишила посаду глави ради директорів групи ICU в червні 2014 року перед тим, як її було призначеном керівником Нацбанку. У 2014-2016 рр. В. Гонтарева задекларувала дохід від продажу своєї частки в ICU на рівні 100 млн грн.

Суд надав доступ слідчим до вказаної інформації у рамках кримінального провадження №12013220540000400, у якому серед іншого досліджуються епізоди заволодіння та розтрати службовими особами «Брокбізнесбанку» та «Реал Банку» упродовж 2013-2014 рр. державних коштів та коштами банківських установ в особливо великих розмірах, їх легалізації, а також епізоди незаконного заволодіння майном ПАТ «Укргазвидобування» та ПАТ «Укрнафта» упродовж 2010-2014 рр.

«Діяльність зазначених осіб, яка є предметом розслідування, супроводжувалась укладенням та виконанням працівниками ряду установ, зокрема АТ «Брокбізнесбанк», ПАТ «Аграрний фонд», ТОВ «Інвестиційний капітал Україна», ПАТ «Розрахунковий центр», АБ «Укргазбанк», Державної іпотечної установи низки фінансово-господарських договорів, здійснення між цими установами фінансових операцій, операцій з цінними паперами», - констатується в ухвалі суду.

Теги статьи: Генпрокуратура УкраиныПрослушкаГонтарева ВалерияICU
Версия для печати Послать другу

Важные новости

Ильдар Фуадович Узбеков: мойщик награбленного олигархом Щукиным / 27.05.2019, 09:36
Ильдар Фуадович Узбеков: мойщик награбленного олигархом Щукиным
Бывший кузбасский угольный король Александр Щукин, оказался причастен к «молдавскому ландромату» — системе отмывки капит… Читать полностью
Jaguar директора коммерческого департамента «Интерспутника» спровоцировал крупное ДТП в Москве / 18.05.2019, 08:59
Jaguar директора коммерческого департамента «Интерспутника» спровоцировал крупное ДТП в Москве
За рулем иномарки, принадлежащей Тимофею Абрамову, находился другой человек. Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте