Вострецов та його команда

00:37, 05.07.2017
Поделиться:
4324   0
Вострецов та його команда
Вострецов та його команда

На даний час вже більшість громадян України перестали звертати увагу на питання люстрації та очищення влади від оплічників Януковича В.Ф.

При цьому в багатьох державних підприємствах продовжують працювати багато зазначених осіб, які тихенько пересиділи зазначені часи, і надалі продовжують працювати на підвищення «свого матеріального становища».

Однією з таких осіб в Харківському регіоні є скромний керівник харківської філії державного «Укрексімбанку» ВОСТРЕЦОВ ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ.

Вказана особа за свій трудовий шлях попрацювала на керівних посадах у різноманітних банках, допоки у 2010 році не обійняла посаду керівника харківської філії державного «Укрексімбанку».

На зазначеній посаді і розкрився справжній «талант» Олександра Вострецова у розпорядженні коштами державного банку під час кредитування підприємств, да навіть так, що в 2012 році його звільнили з посади, але незабаром він знову повернувся на крісло керівника харківської філії «Укрексімбанку» (нажиті за два роки статки дозволили пролобіювати прийняття необхідного рішення на рівні керівництва «Укрексімбанку»).

Руда Вікторія Володимирівна

Юрій Колобов

І навіть сьогодні Олександр Вострецов продовжує себе «непогано» почувати оскільки в керівництві «Укрексімбанку» обіймає посаду члена правління РУДА ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА, за сприянням якої останній повернувся на керівну посаду в державний банк, та яка продовжує лобіювати інтереси останнього.

Про цю особистість, її наближеність до екс-Міністра фінансів України часів Януковича —Юрія Колобова та діяльність на керівній посаді в державному «Укрексімбанку» на протязі 7 останніх років написано вже багато статей.

АЛЕ ПОВЕРНЕМОСЬ ДО ОЛЕКСАНДРА ВОСТРЕЦОВА.

В харківській філії АТ «Укрексімбанк» під керівництвом
Вострецова О.Ю. запроваджено механізм розкрадання коштів державного банку, під виглядом преміювання значними сумами наближених до нього співробітників банку, більшу частину яких вони повертають готівкою.

Укрексимбанк

Крім того, за час керівництва останнім харківською філією АТ «Укрексімбанк» державному банку нанесено збитків на суму понад 2,5 млрд грн., шляхом проведення неналежної кредитної політики, що позначилось у недбалому вивченні позичальника та поручителів, заставного майна, його вартості, фактичного знаходження та у подальшому у зростанні проблемної заборгованості філії.

Серед таких проблемних кредитів можна виділити:

 • Група компаній «Харків-Надра» (підконтрольна Протасу Владиславу Миколайовичу) сума заборгованості близько 895 млн. грн.;
 • ПАТ «Харківський завод Гідропривід» (підконтрольний через
  ІП «Ровена» — Протасу Владиславу Миколайовичу) сума заборгованості близько793 млн. грн.;
 • Група компаній «Енергомаш» (підконтрольна Богатирьову Ігорю Ігоровичу таБузінову Володимиру Миколайовичу(з 15.08.2016 року — радник Міністра енергетики та вугільної промисловості України) сума заборгованості понад 293 млн. грн.;
 • ВАТ «Красноградськиймаслосирзавод» (входив до структури торгівельного будинку «Велес» та «Мілкер») сума заборгованості понад 81 млн. грн.;
 • ТОВ «Тімекс» (підконтрольна Шило Віталію Олександровичу) сума заборгованості понад 56,2млн. грн.;
 • ПВП «Квадро» (підконтрольнаГриньку Олегу Юрійовичу) сума заборгованості понад 17,2млн. грн.;
 • ТОВ «Артемівський завод скловиробів» (підконтрольна Паранічу Анатолію Володимировичу) сума заборгованості понад 56,8млн. грн.

У якості поручителів за вказаними кредитами виступили комерційні структури, які вже на той час знаходились на межі банкрутства, або фізичні особи похилого віку, із заставним майном, належність якого до вказаних юридичних та фізичних осіб має сумнівний характер.

За позитивне рішення та особисте лобіювання видачі зазначених кредитів Олександр Вострецов отримував у якості «винагороди» певний процент від виданих коштів державного банку.

В подальшому, з метою приховування зазначених фактів за сприянням Вострецова О.Ю. навмисно затягується у часі процес звернення банківської установи до судових та правоохоронних органів, що  призводить до великої кількості програних банківською установою справ у судових інстанціях та надає змогу проблемним позичальникам виводити майно з під застави та уникати від покарання.

ЧАСТИНУ ОТРИМАНИХ ПРОТИПРАВНИМ ЧИНОМ КОШТІВ ВОСТРЕЦОВ О.Ю. ЛЕГАЛІЗУВАВ ШЛЯХОМ ПРИДБАННЯ ТІЛЬКИ НЕРУХОМОГО МАЙНА НА СЕБЕ ТА ЧЛЕНІВ РОДИНИ ВАРТІСТЬ ЯКОГО, ПО СЬОГОДНІШНІМ КРИЗОВИМ ЦІНАМ, СКЛАДАЄ ПОНАД 1 МЛН. ДОЛАРІВ США.

Зокрема, Вострецов О.Ю. та члени його родини є власниками:

 • Квартири за адресою: м. Харків, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 30-А, квартира 25, площею 153, 1 кв. м, придбана наприкінці 2014 року (вартістю понад 250 тис. доларів США);
 • Квартири за адресою: м. Харків, вулиця Уборевіча, будинок 30-В, квартира 38, площею 43.8 кв. м, (вартістю понад 30 тис. доларів США);
 • Автомобіля «VOLKSWAGEN TOUAREG», 2007 р.в., д.н. АХ8827ВЕ (вартістю понад 20 тис. доларів США);
 • Квартири за адресою: м. Харків, проспект Гагаріна, будинок 43/1, квартира 72, площею 84 кв.м, (вартістю понад 100 тис. доларів США);
 • Квартири за адресою: м. Харків, вулиця Гіршмана, будинок 19, квартира 20, (вартістюпонад 60 тис. доларів США);
 • Автомобіля «VOLKSWAGEN TOUAREG», 2013 р.в., д.н. АХ7275ЕС (вартістю понад 50 тис. доларів США);
 • Автомобіля «HONDA CIVIC», 2008 р.в. (вартістю понад 12 тис. доларів США);
 • Квартири за адресою: м. Харків, вулиця Корка Командарма, будинок 50, квартира 96, площею 68,1 кв.м, (вартістю понад 60 тис. доларів США);
 • Квартири за адресою: м. Харків, вулиця Сумська, будинок 36/38, квартира 58, (вартістю понад 80 тис. доларів США);
 • Будинка за адресою: Харківська обл., Харківський р., с/рада. Жовтнева, «Моноліт» садівниче товариство, 17-А, площею 137,2 кв. м на земельній ділянці площею 0.06 га (вартістю понад 40 тис. доларів США).

ОСЬ ТАК І ПРОДОВЖУЄМО ЖИТИ РАЗОМ З НАБЛИЖЕНИМИ ЛЮДЬМИ ЮРІЯ КОЛОБОВА СЕРЕД КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВНОГО «УКРЕКСІМБАНКУ» ТА ЙОГО ФІЛІЙ В РЕГІОНАХ

Теги статьи: Колобов ЮрийРуда ВикторияУкрексімбанкХарківВострецов Александр
Версия для печати Послать другу

Важные новости

Ильдар Фуадович Узбеков: мойщик награбленного олигархом Щукиным / 27.05.2019, 09:36
Ильдар Фуадович Узбеков: мойщик награбленного олигархом Щукиным
Бывший кузбасский угольный король Александр Щукин, оказался причастен к «молдавскому ландромату» — системе отмывки капит… Читать полностью
Jaguar директора коммерческого департамента «Интерспутника» спровоцировал крупное ДТП в Москве / 18.05.2019, 08:59
Jaguar директора коммерческого департамента «Интерспутника» спровоцировал крупное ДТП в Москве
За рулем иномарки, принадлежащей Тимофею Абрамову, находился другой человек. Читать полностью

Лента новостей

17 июля 2019 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте