Олігархічна контрреволюція: що стане поштовхом

18:50, 25.01.2017
Поделиться:
377   0
Олігархічна контрреволюція: що стане поштовхом
Олігархічна контрреволюція: що стане поштовхом

У разі якщо влада зважиться на банкрутство банку ПУМБ Ріната Ахметова, це може привести до олігархічної контрреволюції.

Про це у себе в Facebook написав журналіст Олександр Дубінський.

Дубинський припустив в одному з попередніх постів, якщо влада зважиться на банкрутство банку ПУМБ, то не минути олігархічної контрреволюції.

У коментарях співробітники SCM стверджували про неможливість цього сценарію, “тому що прибуток, стрес-тест, працює бізнес і все добре”. Однак Дубинський нагадав, що у ПриватБанку по звітності теж було все добре, однак це не головне.

«У суспільстві, де доля банків залежить від політики (економічно вони всі мертві), треба звертати увагу на деталі. А вони кажуть, що Ринат втрачає позиції на Донбасі. Фонд “Допоможемо” не допоміг, і вчора бойовики захопили одну з його компаній – телеком “Фарлеп-Інвест», – пише Дубинський.

При цьому ДТЕК Ахметова тепер, судячи за джерелами Дубинського, отримує вугілля не безпосередньо з окупованих територій, а через державну Центренерго. Потенційні неплатежі за новими тарифами викликають питання щодо його енергетичного бізнесу.

«За даними ДТЕК, загальна сума боргів компанії на початок квітня становила $ 2,5 млрд. Для порівняння, всі статки Ріната Ахметова український Forbes оцінював у $6,9 млрд. Так що, можливо все», – констатував Дубинський.

 

Теги статьи: Ахметов РинатПумб
Версия для печати Послать другу

Важные новости

Ирина Маловица замешана в очередном скандале / 18.03.2019, 23:29
Ирина Маловица замешана в очередном скандале
Правоохранители устанавливают личность злоумышленницы, которая 7 января 2019 года около 10:00 вошла пребывала на одной … Читать полностью
Интерпол положил глаз на афериста Ильдара Узбекова / 26.02.2019, 12:09
Интерпол положил глаз на афериста Ильдара Узбекова
Зять угольного магната Александра Щукина Ильдар Узбеков не заинтересован в выходе своего «родственника» из-под домашнего… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте