Контрабанда в АТО: що провозять замість вугілля

18:57, 25.01.2017
Поделиться:
520   0
Контрабанда в АТО: що провозять замість вугілля
Контрабанда в АТО: що провозять замість вугілля

«По документах пишуть, що везуть вугілля. Під ним можна перевозити, що хочеш. Коли «торнадівців» затримали у 2015 році, буквально через два тижні, під шламом знайшли 700 тонн продуктів. Їх просто присипали шламом. Є фото і відеодокази цього. У такий спосіб спокійно можна перевозити будь-що», – сказав Цукур.

«Торнадовец» вважає, що залізницю використовують для контрабанди через те, що вантажі, які йдуть по ній, перевіряють рідше, ніж на дорогах.

«Чому залізницею? Бо везти через блокпости проблематично. Їх більше 30 треба здолати. А залізницю ніхто не буде перевіряти. Поїзд можна відправити в Одесу чи будь-яку точку України. Це ніхто не контролює. Коли ми приїхали на станцію Світланове, то ці вагони вже верталися на окуповану територію з продуктами з України. Два вагони ішло з оргтехнікою», – додав він.

Теги статьи: АТОКонтрабанда
Версия для печати Послать другу

Важные новости

Ирина Маловица замешана в очередном скандале / 18.03.2019, 23:29
Ирина Маловица замешана в очередном скандале
Правоохранители устанавливают личность злоумышленницы, которая 7 января 2019 года около 10:00 вошла пребывала на одной … Читать полностью
Интерпол положил глаз на афериста Ильдара Узбекова / 26.02.2019, 12:09
Интерпол положил глаз на афериста Ильдара Узбекова
Зять угольного магната Александра Щукина Ильдар Узбеков не заинтересован в выходе своего «родственника» из-под домашнего… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте