Розенблат і Манафорт. Розборки на Печерську

10:55, 20.03.2018
Поделиться:
420   0
Розенблат і Манафорт. Розборки на Печерську
Розенблат і Манафорт. Розборки на Печерську

Днями читав позов депутата Розенблата до мене та директора НАБУ Артема Ситника щодо "втручання у зовнішню політику України" у зв’язку з оприлюдненням у 2016 року "Чорної бухгалтерії Партії Регіонів", де фігурує прізвище Пола Манафорта.

Ви знаєте, які позовні вимоги? Розенблат просить суд заборонити мені втручатися у зовнішню політику України! Це найбільш феєричний маразм, який я бачив за останні часи. А почитав їх чимало.

За останній рік на мене в суд подано близько 30 позовів! Медведчук – 10 позовів, Демчина – 6. Ці двоє вистуають єдиним фронтом, що є абсолютно логічним.

А тепер трохи лірики. Окружний адміністративний суд Києва, де буде слухатися позов Розенблата до мене та Ситника, очолює пан Вовк. Той самий, якого спіймали на гарячому під час отримання цінних вказівок від нардепа Грановська – зараз очолюваний ним суд виконує роль прес-служби Розенблата. До всього іншого, Вовк і Розенблат є фігуратнами НАБУ, а як відомо "ворог мого ворога – мій друг".

Подивіться на сайт Окружного адміністративного суду Києва. Скільки повідомлень про бурштинового Розенблата – борця за правду.

"Твои деньги сделали чудо, потому что мы загнали их в угол: и по судам и по прокуратурам..."

Сергій ЛЕЩЕНКО

Теги статьи: ПолитикаЛещенко СегрійПартія РегіонівНАБУСитник АртемМанафорт ПолРозенблат
Версия для печати Послать другу

Важные новости

Коррумпированный СБУшник Владимир Верхогляд снова метит в политику / 04.07.2018, 16:00
Коррумпированный СБУшник Владимир Верхогляд снова метит в политику
После смены власти в Украине анонсировалось множество реформ. В том числе и люстрация для чиновников «старой школы». «За… Читать полностью
Мошенник Ростислав Кисиль: как Дубневичи вынудили заплатить $1 миллион львовского бандита с канадским паспортом / 26.06.2018, 11:00
Мошенник Ростислав Кисиль: как Дубневичи вынудили заплатить $1 миллион львовского бандита с канадским паспортом
«Горбатого могила исправит», но это сказано не про Ростислава Кисиля. Исправить его уже ничто не сможет. Напрасно думат… Читать полностью

Лента новостей

22 июля 2018 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте