32 мільярди доларів – такого пожертвування світ ще не бачив

19:27, 17.05.2018
Поделиться:
245   0
32 мільярди доларів – такого пожертвування світ ще не бачив
32 мільярди доларів – такого пожертвування світ ще не бачив

Такого великого пожертвування ще ніколи не було за всю світову історію.

Принц Саудівської Аравії аль-Валід бін Талал бін Абдулазіз аль-Сауд пожертвував на благодійність весь свій статок, який оцінюється в колосальну суму, а саме в 32 мільярди доларів.

За оцінками авторитетного видавництва Forbes, аль-Валід є найбагатшою людиною в Саудівській Аравії. І весь свій статок він вирішив передати на благодійність.

«Це мій обов’язок перед людством», – прокоментував аравійський благодійник. 

За його словами, зазначена сума, згідно з планом, буде розподілена між одержувачами в найближчі кілька років. Основними напрямками, на які підуть гроші, стануть боротьба з наслідками стихійних лих, будівництво шкіл і дитячих будинків, боротьба з різними захворюваннями, допомога жінкам, сприяння вирішенню культурних протиріч і поліпшення якості життя у віддалених районах світу.

“Обмежених часових термінів немає. Свого часу всі мої статки підуть на добрі справи. Вже зараз значна частина мого доходу йде на це”, – сказав принц.

Це стало найбільшим пожертвуванням в світі, яке коли-небудь робила людина. Неймовірно.

«Я не заберу ці гроші з собою в могилу, я хочу, щоб вони послужили добру. Кругом стільки людей, які потребують допомоги. Хтось нарешті вилікується від хвороби, хтось зможе отримати освіту і нормально влаштуватися в житті. Це мій обов’язок, я маю можливість зробити цей світ кращим і я зроблю це».

За словами принца, зайнявшись благодійністю, він взяв приклад з фонду Білла і Мелінди Гейтс. Це найбільший в світі благодійний фонд, заснований творцем Microsoft.

Аль-Валід – онук засновника Саудівської Аравії короля Абдель Азіза ібн Сауда і племінник чинного короля Абдулли. Займатися бізнесом він почав з власної ініціативи, взявши кредит на суму 300 тисяч доларів і ставши посередником у справах з іноземними компаніями-партнерами Саудівської Аравії.

Половину всього статку принцу приніс банк Citibank, якого він врятував від розорення. Також Аль-Валід заробив свої статки на інвестиційних проектах і покупці акцій. Серед компаній і проектів, в які він інвестував, – Apple, Twitter, Citibank, Four Seasons і багато інших.

Теги статьи: ForbesАль-Валід бін Талал бін Абдулазіз аль-СаудПринц Саудівської Аравіїпожертвування
Версия для печати Послать другу

Важные новости

Многостаночник Ильдар Узбеков выводит все, что можно / 13.10.2018, 23:20
Многостаночник Ильдар Узбеков выводит все, что можно
Зять миллиардера Александра Щукина, Ильдар Узбеков, мог выводить миллиарды полковника Дмитрия Захарченко. А сейчас вывод… Читать полностью
Тариэл Васадзе вызван на допрос в НАБУ / 21.09.2018, 10:24
Тариэл Васадзе вызван на допрос в НАБУ
Национальное антикоррупционное бюро Украины вызывает на допрос Тариэла Васадзе. Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте