Три банки визнали неплатоспроможними – НБУ

12:09, 03.03.2015
Поделиться:
754   0
Три банки визнали неплатоспроможними – НБУ
Три банки визнали неплатоспроможними – НБУ

Три банки визнані неплатоспроможними – «Дельта Банк», «Кредитпромбанк» та «Омега Банк». Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

Головною причиною віднесення «Дельта Банку» до категорії неплатоспроможних стало невжиття власником банку «своєчасних, дієвих і достатніх заходів для поліпшення фінансового стану банку та приведення діяльності у відповідність до вимог законодавства України».

«Агресивна розбудова корпоративного бізнесу АТ «Дельта Банк» у поєднанні з відсутністю достатнього досвіду в обраному сегменті призвели до значного погіршення якості кредитного портфелю та скорочення ліквідності банку. В кризових реаліях сьогодення основні акціонери не змогли своєчасно збільшити капітал у необхідному обсязі та залучити ліквідність для забезпечення виконання зобов’язань перед вкладниками», - зазначили в НБУ.

Щодо двох інших фінустанов, власником банків не було вжито заходів щодо надання фінансової підтримки банків з метою приведення їх діяльності у відповідність до вимог законодавства.

«Регулятивний капітал цих банків зазнав критичних втрат та досяг від’ємного значення. Також фінустанови продовжували порушувати вимоги нормативно-правових актів регулятора», - додали в Нацбанку.

Теги статьи: Дельта БанкНБУНацбанк
Версия для печати Послать другу

Важные новости

«Удавка» для «Росгвардии» / 21.01.2019, 19:06
«Удавка» для «Росгвардии»
В самом конце прошлого года глава Москвы Сергей Собянин отметил активное участие ГК «МИЦ» в общественной жизни столицы. … Читать полностью
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов / 29.12.2018, 13:12
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов
Стало известно, по какой схеме экс-миллиардер Щукин и его зять Узбеков могли вывести из России десятки миллионов евро и … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте