Три банки визнали неплатоспроможними – НБУ

12:09, 03.03.2015
Поделиться:
716   0
Три банки визнали неплатоспроможними – НБУ
Три банки визнали неплатоспроможними – НБУ

Три банки визнані неплатоспроможними – «Дельта Банк», «Кредитпромбанк» та «Омега Банк». Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

Головною причиною віднесення «Дельта Банку» до категорії неплатоспроможних стало невжиття власником банку «своєчасних, дієвих і достатніх заходів для поліпшення фінансового стану банку та приведення діяльності у відповідність до вимог законодавства України».

«Агресивна розбудова корпоративного бізнесу АТ «Дельта Банк» у поєднанні з відсутністю достатнього досвіду в обраному сегменті призвели до значного погіршення якості кредитного портфелю та скорочення ліквідності банку. В кризових реаліях сьогодення основні акціонери не змогли своєчасно збільшити капітал у необхідному обсязі та залучити ліквідність для забезпечення виконання зобов’язань перед вкладниками», - зазначили в НБУ.

Щодо двох інших фінустанов, власником банків не було вжито заходів щодо надання фінансової підтримки банків з метою приведення їх діяльності у відповідність до вимог законодавства.

«Регулятивний капітал цих банків зазнав критичних втрат та досяг від’ємного значення. Також фінустанови продовжували порушувати вимоги нормативно-правових актів регулятора», - додали в Нацбанку.

Теги статьи: Дельта БанкНБУНацбанк
Версия для печати Послать другу

Важные новости

За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ / 12.11.2018, 11:33
За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ
Экс-владелец обанкротившегося «ВАБ Банка» Олег Бахматюк вывел с финансового учреждения порядка 40 млн долл. за день до в… Читать полностью
Ворованное лежбище Андрея Костина и Наили Аскер-Заде за $6 млн / 26.10.2018, 13:56
Ворованное лежбище Андрея Костина и Наили Аскер-Заде за $6 млн
Глава «ВТБ» похитил у собственного госбанка 326-метровую квартиру в VIP-комплексе «Три Тополя»? Читать полностью

Лента новостей

12 ноября 2018 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте