Главная Прокуратура закрыла уголовное дело против Касько

19:22, 16.01.2017
Поделиться:
439   0
Главная Прокуратура закрыла уголовное дело против Касько
Главная Прокуратура закрыла уголовное дело против Касько

Київська місцева прокуратура N6 закрила кримінальне провадження за підозрою колишнього заступника генерального прокурора Віталія Каська у шахрайстві при приватизації житла.

За результатом вивчення матеріалів кримінального провадження прокуратура встановила, що орган досудового розслідування не здобув достатніх доказів для доведення винуватості Каська в суді, а встановлені порушення є малозначимими для притягнення його до кримінальної відповідальності.

У зв’язку з цим процесуальним керівником – прокурором Київської місцевої прокуратури №6, прийнято рішення про закриття провадження щодо В.Каська на підставі п. 3 ч. 1 ст. 284 КПК України.

Зазначається, що на даний час законність прийняття рішення про закриття кримінального провадження перевіряється прокуратурою міста Києва.

Як відомо, НАБУ 26 січня 2016 року розпочало розслідування по квартирі Каська за 5 статтями. За результатами розслідування директор НАБУ А. Ситник повідомив про відсутність складу злочину. В лютому 2016 року Генпрокуратура розпочала паралельне розслідування, яке у подальшому, у квітні 2016 року, було передане Національній поліції. У березні 2016 року Генпрокурор Віктор Шокін через суд добився арешту квартири свого екс-заступника Каська.

Вночі 10 квітня на вулиці прокурори намагалися вручити Каську підозру у вчиненні злочину у нібито вчиненні шахрайства і підробці документів.

Розпорядженням ГПУ у 2008 році Віталію Каську була надана службова трикімнатна квартира в Печерському районі – на бульварі Дружби народів, 14-16 у м. Києві.

1 грудня 2010 року Касько звільнився з ГПУ і надалі працював як адвокат. До звільнення з ГПУ зазначену квартиру у встановленому законом порядку було виключено з переліку службових, а приватизація квартири була здійснена тоді, коли Касько працював у приватній практиці.

"ОЛИГАРХ"

Теги статьи: ПрокуратураКасько Виталий
Версия для печати Послать другу

Важные новости

Ильдар Фуадович Узбеков: мойщик награбленного олигархом Щукиным / 27.05.2019, 09:36
Ильдар Фуадович Узбеков: мойщик награбленного олигархом Щукиным
Бывший кузбасский угольный король Александр Щукин, оказался причастен к «молдавскому ландромату» — системе отмывки капит… Читать полностью
Jaguar директора коммерческого департамента «Интерспутника» спровоцировал крупное ДТП в Москве / 18.05.2019, 08:59
Jaguar директора коммерческого департамента «Интерспутника» спровоцировал крупное ДТП в Москве
За рулем иномарки, принадлежащей Тимофею Абрамову, находился другой человек. Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте