Заарештовано майже 200 мільйонів гривень колишнього міністра Колобова

01 июня 2016 г., 07:17:17   50   0

За клопотанням Генеральної прокуратури України накладено арешт майже на 200 млн грн, які належать екс-міністру фінансів України Юрію Колобову.

Таким чином, Генеральною прокуратурою України продовжено активну роботу щодо виявлення та арешту активів колишніх високопосадовців.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Під час розслідування кримінального провадження за підозрою колишнього міністра фінансів України Ю. Колобова у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах встановлено, що екс-міністр з метою приховування грошових коштів, отриманих шляхом зловживання службовим становищем, розмістив їх на рахунках, відкритих у ПАТ «Фідобанк» на ім’я своєї матері В. Шульц.

Слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва визнано обґрунтованою позицію Генеральної прокуратури України в частині належності коштів безпосередньо Ю. Колобову, у зв’язку з чим їх арештовано.

Всього у гривневому еквіваленті накладено арешт на 199,4 млн грн.

30 травня 2016 року Апеляційний суд м. Києва погодився з доводами прокурора Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури та підтвердив, що накопичені на банківських рахунках кошти є предметом, на який може накладатися обмеження в розумінні ст. 170 (накладення арешту на майно) КПК України, визнавши арешт цих коштів законним.

Як повідомляв «Ні корупції!», колишній міністр фінансів України (2012-2014 рр.) Юрій Колобов перебуває в Іспанії. Його було затримано у березні 2015 року за ордером Інтерполу. Однак Колобов попросив Іспанію надати йому статус біженця. Іспанія відмовляється екстрадувати колишнього міністра фінансів Юрія Колобова до України.

У вересні 2014 року СБУ відкрила кримінальне провадження за підозрою в розтраті державного бюджету.

20 січня 2015 року Печерський районний суд Києва заочно заарештував Колобова.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Максим Шкиль его Первая Логистическая Компания и казнокрад Федорко на службе против Украины / 21.02.2019, 10:12
Максим Шкиль его Первая Логистическая Компания и казнокрад Федорко на службе против Украины
И снова в студии Максим Шкиль. Известный своими коррупционными схемами молодой олигарх и бывший член партии регионов не … Читать полностью
«Удавка» для «Росгвардии» / 21.01.2019, 19:06
«Удавка» для «Росгвардии»
В самом конце прошлого года глава Москвы Сергей Собянин отметил активное участие ГК «МИЦ» в общественной жизни столицы. … Читать полностью

Лента новостей

21 февраля 2019 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте