Губернатор Закарпаття і дружина екс-президента Ющенка обмінялись звинуваченнями в корупції

01 июня 2016 г., 07:07:05   48   0

Глава Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті заявив, що екс-президент Віктор Ющенко і глави його секретаріату Балога та Ульянченко отримали майже мільярд доларів за здачу влади Віктору Януковичу.

«Що ми шукаємо в «чорній касі» Партії регіонів на два мільярди доларів, якщо майже один мільярд забрали за здачу влади Януковичу колишній президент України Ющенко та його глави адміністрацій Балога і Ульянченко? Це ж усім добре відомо! І чому всі забули про аферу всеукраїнського масштабу з «Лікарнею майбутнього»? Невже важко підняти матеріали, коли Віктор Ющенко та його дружина Катерина створили фонд «Україна 3000» і у прямих ефірах влаштовували телемарафони, збираючи кошти для будівництва дитячої «Лікарні майбутнього»? У фонд добровільно-примусово платили всі олігархи – по 10, 50, 100 мільйонів гривень. А прості громадяни, що наївно повірили в цю аферу, вносили добровільні пожертви хто скільки міг. У результаті гроші з фонду вкрали, ніякої лікарні ніхто не збирався будувати і не збудував. Це відверта корупція і зловживання владою з метою особистого збагачення, за які так ніхто й не притягнутий до відповідальності. Хоча ще за Януковича я особисто направляв усі матеріали в Генеральну прокуратуру.

Чому «Лікарнею майбутнього» не займається Національне антикорупційне бюро? Адже це його пряма компетенція – зловживання владою найвищими посадовими особами. Масштабній афері з дитячою лікарнею давно слід дати юридичну оцінку. Чому б нашим антикорупційникам не повчитися досвіду в колег із сусідніх країн колишнього Соцтабору? На сьогодні найефективніше діє Антикорупційне бюро Румунії (АБР). Ця структура не має ніяких підрозділів у регіонах, знаходиться в Бухаресті і щомісяця проводить гучні затримання урядовців, міністрів, родичів найвищих посадових осіб і т.д.  АБР ніколи не опускається до рівня голів сільських рад. У період правління президента Траяна Басеску, співробітники бюро посадили за корупцію його рідного брата Мірча Басеску, який досі відбуває покарання.

Будь-яке антикорупційне бюро починає свою роботу з вищого керівництва держави, тому я пропоную почати з екс-президента України Віктора Ющенка. А від нього ниточки потягнуться і до «чорної каси» Партії регіонів, і до корупційних схем, за якими він здав владу Януковичу», – заявив Г.Москаль.

Дружина екс-президента Віктора Ющенка Катерина на своїй сторінці у Фейсбук передала відповідь Г.Москалю з приводу його заяви, яку вона назвала черговою нісенітницею.

«Раніше, коли Москаль був народним депутатом, він разом із головним комуністом Симоненком був одним з найбільших гонителів проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері і дитини, що його ініціював наш фонд «Україна 3000». У 2009-2011 роках, у період активної фази реалізації цього проекту, саме з його подачі ми зазнали численних перевірок з боку прокуратури, СБУ, КРУ, Податкової адміністрації. Звичайно, ці перевірки нічого не виявили, але суттєво загальмували реалізацію проекту. Тож значною мірою нестворенням Центру ми «завдячуємо» пану Москалю.

Дуже шкода, що люди, які мають вплив і можливості, замість того, щоб підтримувати такі проекти, заважають їх реалізації. Але, незважаючи на усі перешкоди, ми рухаємося далі. Ми забезпечили надсучасним обладнанням провідні дитячі лікарні не тільки Києві, але і понад 30 лікарень по всій Україні. Вся інформація про перебіг проекту та використання коштів є у відкритому доступі на наших сайтах», – написала К.Ющенко.

Зазначимо, що це вже не перше звинувачення Г.Москаля на адресу К.Ющенко стосовно «Лікарні майбутнього». Ще у 2010 році він стверджував, що Катерину Ющенко треба посадити у в’язницю за введення в оману хворих дітей.

Як повідомляв «Ні корупції!»,«Українська правда» опублікувала документи, що свідчать про чорну бухгалтерію Партії регіонів, зокрема про те, як фінансувалася партія, та куди витрачалися кошти.

Основними кураторами, згідно з документами, є колишній голова бюджетного комітету Євген Геллер і Віталій Калюжний, які отримували великі гроші на фінансування діяльності партії.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Максим Шкиль его Первая Логистическая Компания и казнокрад Федорко на службе против Украины / 21.02.2019, 10:12
Максим Шкиль его Первая Логистическая Компания и казнокрад Федорко на службе против Украины
И снова в студии Максим Шкиль. Известный своими коррупционными схемами молодой олигарх и бывший член партии регионов не … Читать полностью
«Удавка» для «Росгвардии» / 21.01.2019, 19:06
«Удавка» для «Росгвардии»
В самом конце прошлого года глава Москвы Сергей Собянин отметил активное участие ГК «МИЦ» в общественной жизни столицы. … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте