Дрони "засікли" Порошенка

01 июня 2016 г., 11:11:00   90   0
Дрони "засікли

На артилерійському полігоні "Дівички", що під Києвом, ще 27 квітня безпілотні літальні апарати засікли Президента України, членів уряду, секретаріат РНБО, а також керівний склад Збройних сил і Національної гвардії.

Про це повідомляє волонтер Юрій Касьянов, пише espreso.tv.

"27 квітня, коли вище військово-політичне керівництво країни розглядало на полігоні новітні зразки техніки і озброєнь, в тому числі хвалені імпортні безпілотники, за ними спостерігали невстановлені, непотрібні, і тому фактично неіснуючі вітчизняні БПЛА.

Юридично невстановлені/неіснуючі літальні апарати ніяких законів не порушили, але очевидно продемонстрували, як легко і просто можна не тільки розбомбити склад ВСУ десь в прифронтовій смузі, а й ліквідувати всю верхівку державної влади за допомогою нехитрого набору радіодеталей, поміщених в невеликій пінопластовий літак", -- зазначив він. Касьянов стверджує, що наразі немає ніякої державної політики у сфері безпілотних літальних апаратів.


expres.ua

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ / 12.11.2018, 11:33
За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ
Экс-владелец обанкротившегося «ВАБ Банка» Олег Бахматюк вывел с финансового учреждения порядка 40 млн долл. за день до в… Читать полностью
Ворованное лежбище Андрея Костина и Наили Аскер-Заде за $6 млн / 26.10.2018, 13:56
Ворованное лежбище Андрея Костина и Наили Аскер-Заде за $6 млн
Глава «ВТБ» похитил у собственного госбанка 326-метровую квартиру в VIP-комплексе «Три Тополя»? Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте