Дрони "засікли" Порошенка

01 июня 2016 г., 11:11:00   115   0
Дрони "засікли

На артилерійському полігоні "Дівички", що під Києвом, ще 27 квітня безпілотні літальні апарати засікли Президента України, членів уряду, секретаріат РНБО, а також керівний склад Збройних сил і Національної гвардії.

Про це повідомляє волонтер Юрій Касьянов, пише espreso.tv.

"27 квітня, коли вище військово-політичне керівництво країни розглядало на полігоні новітні зразки техніки і озброєнь, в тому числі хвалені імпортні безпілотники, за ними спостерігали невстановлені, непотрібні, і тому фактично неіснуючі вітчизняні БПЛА.

Юридично невстановлені/неіснуючі літальні апарати ніяких законів не порушили, але очевидно продемонстрували, як легко і просто можна не тільки розбомбити склад ВСУ десь в прифронтовій смузі, а й ліквідувати всю верхівку державної влади за допомогою нехитрого набору радіодеталей, поміщених в невеликій пінопластовий літак", -- зазначив він. Касьянов стверджує, що наразі немає ніякої державної політики у сфері безпілотних літальних апаратів.


expres.ua

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Максим Шкиль его Первая Логистическая Компания и казнокрад Федорко на службе против Украины / 21.02.2019, 10:12
Максим Шкиль его Первая Логистическая Компания и казнокрад Федорко на службе против Украины
И снова в студии Максим Шкиль. Известный своими коррупционными схемами молодой олигарх и бывший член партии регионов не … Читать полностью
«Удавка» для «Росгвардии» / 21.01.2019, 19:06
«Удавка» для «Росгвардии»
В самом конце прошлого года глава Москвы Сергей Собянин отметил активное участие ГК «МИЦ» в общественной жизни столицы. … Читать полностью

Лента новостей

21 февраля 2019 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте