Понад 20 співробітників Генпрокуратури досі розслідують справу генерала Пустовара

01 июня 2016 г., 15:13:00   37   0
Понад 20 співробітників Генпрокуратури досі розслідують справу генерала Пустовара

Досудове розслідування у справі в.о начальника ГУ НП України Владислава Пустовара у визначений Кримінально-Процесуальним Кодексом України термін – два місяці – не вклалось. Воно досі не завершене. Про це повідомив адвокат Пустовара Сергій Дзігора.

Як повідомляв «Ні корупції!», 28 березня цього року генерала поліції, в.о начальника ГУ НП України Владислава Пустовара затримали начебто при спробі передати 2 тис доларів США та талонів на 400 літрів пального якомусь високопосадовцеві у Києві. Головного поліцейського Черкащини підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 369 КК України (пропозиція та надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище).

Операцію проводив Департамент розслідування та нагляду у кримінальних провадженнях у сферах державної служби та власності Генеральної прокуратури України спільно з Департаментом внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід для в.о. начальника ГУ Національної поліції в Черкаській області Владислава Пустовара – тримання під вартою. Згодом його звільнили з-під варти під заставу у понад півмільйона грн.

«Ніякого розслідування не ведуть. Слідчі дії не проводяться. Підозрюваного не викликають і ніяких слідчих дій з ним не проводять», – зазначив захисник в інтерв’ю місцевому виданню «Черкаський край».

Як сказав пан Дзігора, він як захисник підозрюваного подавав клопотання на ознайомлення із матеріалами справи, але йому було відмовлено.

«У Генеральній Прокуратурі вважають, що надання адвокату матеріалів досудового розслідування для ознайомлення може завадити слідству, бо розкриє підозрюваному не відомі йому обставини, які він зможе використати, щоб виправдатись. Як на мене, така мотивація – це повна нісенітниця. Бо всі основні і вагомі обставини цієї справи були досить детально описані у офіційному прес-релізі Генпрокуратури, який був опублікований на офіційному сайті ГПУ у день затримання Владислава Пустовара, тобто, 28 березня цього року. Фактично це означає, що нічого нового по справі вже не з’явиться. Тому не передавати стороні захисту матеріали за таких обставин безглуздо. Бо все вже і так відомо. Це наштовхує на думку, що доказів вини підозрюваного для завершення справи у слідства недостатньо», – пояснює Сергій Дзігора.

Кримінальне провадження, на думку самого пана Пустовара, є сфабрикованим і має усі ознаки замовлення. Усіх подробиць він розголосити не має права, щоб не зашкодити слідству, у якому проходить як підозрюваний.

nikorupciji.org

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Следствие подбирается к Михаилу Кийко: арестован топ-менеджер «Объединенной зерновой компании» / 05.09.2018, 14:13
Следствие подбирается к Михаилу Кийко: арестован топ-менеджер «Объединенной зерновой компании»
Экс-начальнику департамента сопровождения бизнеса ОЗК Роману Грибанову вменяют участие в ОПС и растрату в особо крупном … Читать полностью
Светлана Радинова вышла из берегов. У «ставленницы Сечина» в Ростехнадзоре обнаружился след на Волге / 04.09.2018, 12:49
Светлана Радинова вышла из берегов. У «ставленницы Сечина» в Ростехнадзоре обнаружился след на Волге
Читатели и корреспонденты издания «Компромат-Урал»продолжают следить за скандалами вокруг замруководителя Ростехнадзора … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте