У ФСБ є план із нейтралізації Меджлісу – ЗМІ

01 июня 2016 г., 18:23:00   33   0
У ФСБ є план із нейтралізації Меджлісу – ЗМІ

Управління Федеральної служби безпеки Росії в анексованому Криму навесні 2015 року розробило 3-річний план нейтралізації Меджлісу кримськотатарського народу.

Про це йдеться в таємному листі першого заступника начальника управління ФСБ РФ щодо Криму Рустема Ібрагімова до ставленика Кремля на півострові Сергія Аксьонова від 28 квітня 2015 року, яке публікує ЛІГА.net.

У листі йдеться, що керівництво Меджлісу кримськотатарського народу виступає проти "приєднання" Криму до РФ, "має антиросійські переконання" і "веде українську пропаганду". Також відзначається, що керівництво Меджлісу відмовилося співпрацювати з окупаційною владою.

Тому ФСБ запропонувало Аксьонову оголосити Меджліс "радикальною екстремістською організацією, діяльність якої несе загрозу РФ" і офіційно заборонити його.

За даними ФСБ, "керівництво Меджлісу не планує повертатися з материкової частини України до Криму", Мустафа Джемілєв і Рефат Чубаров керують ним через довірених осіб.

Тому Ібрагімов запропонував план на 2015-2018 роки для здійснення тиску на місцеве керівництво Меджлісу й схиляння його до співпраці з проросійською "владою".

У ФСБ є план із нейтралізації Меджлісу
У ФСБ є план із нейтралізації Меджлісу
 
План ФСБ щодо Меджлісу на 2015-2018 роки
План ФСБ щодо Меджлісу на 2015-2018 роки
 

Зокрема у ФСБ рік тому запропонували активізувати діяльність радикально налаштованих щодо кримських татар російських "патріотичних організацій".

Крім того, Аксьонову запропонували проводити "фільтраційну роботу" на адмінкордоні з материковою Україною – не допускати виїзду кримських татар із території Криму.

Також Ібрагімов рекомендував обшуки, рейди й зачистки "під виглядом пошуку злочинців" у місцях масового проживання кримських татар. Він радив забороняти масові збори кримських татар навіть із нагоди релігійних свят.

Крім того, згідно з документом, у ЗМІ вирішили проводити кампанію з "дискредитації Меджлісу і його керівників".

У ФСБ також сподівалися поступово "замістити" Меджліс організаціями кримських татар, безпечними для російської влади. Зокрема, на організацію "Къырым" на чолі з Ремзі Ільясовим покладалася роль організатора різних заходів.

"Успішна реалізація вищевказаного плану дозволить узяти під свій контроль діяльність громадських і політичних організацій національних меншин і етнічних груп…", – писав Ібрагімов Аксьонову.

Як відомо, 26 квітня підконтрольний окупантам суд визнав Меджліс кримськотатарського народу екстремістською організацією й заборонив його діяльність у РФ. Ще до того, 18 квітня, у Росії внесли Меджліс у перелік екстремістських організацій.

Після анексії Криму, з 2014 року, Росія пригноблює й переслідує кримських татар.

У травні цього року кримським татарам заборонили провести їхні акції до Дня депортації – ушанувати жертв депортації 18 травня в Криму можна було лише на акціях влади.

УП

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Коррумпированный СБУшник Владимир Верхогляд снова метит в политику / 04.07.2018, 16:00
Коррумпированный СБУшник Владимир Верхогляд снова метит в политику
После смены власти в Украине анонсировалось множество реформ. В том числе и люстрация для чиновников «старой школы». «За… Читать полностью
Мошенник Ростислав Кисиль: как Дубневичи вынудили заплатить $1 миллион львовского бандита с канадским паспортом / 26.06.2018, 11:00
Мошенник Ростислав Кисиль: как Дубневичи вынудили заплатить $1 миллион львовского бандита с канадским паспортом
«Горбатого могила исправит», но это сказано не про Ростислава Кисиля. Исправить его уже ничто не сможет. Напрасно думат… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте