Столична лікарня наробила порушень на понад 14 мільйонів

01 июня 2016 г., 12:40:46   55   0

В Олександрівській лікарні м.Києва встановлені системні порушення фінансово-господарської діяльності, які виникли в результаті недостатньої організації та плануванні бюджетного процесу, безконтрольного витрачання бюджетних коштів, здійсненні/прийнятті неефективних господарських операцій та управлінських рішень тощо.

Зокрема, встановлено фінансових порушень на загальну суму 14 195,6 тис. грн., з яких порушення фінансової дисципліни, що призвели до втрат, становлять 3 677,1 тис. грн, фінансові ризики щодо втрати в подальшому – на суму 7 247,2 тис. грн та порушення, що не призвели до втрат – 3 271,3 тис. грн. Крім того, неефективно використано бюджетні кошти на суму 286,5 тис. грн.

Цей факт було встановлено в результаті  фінансового аудиту  в Олександрівській клінічній лікарні м. Києва.

Текст із результатами перевірки розміщено на сайті Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Зокрема, аудитори встановили, що Олександрівською лікарнею допущено завищення обсягів та невідповідність ремонтних робіт, що виконувались ТОВ «Альфа трейдинг-К» та ТОВ «Конфидент», внаслідок чого спеціальним фондом міського бюджету понесено зайві оціночні фінансові витрати в сумі 137,5 тис. грн., що становить 46% від їх загальної вартості, а недостатня організація контролю з боку посадових осіб лікарні за обліком матеріальних ресурсів, отриманих в результаті демонтажу (металеві труби), призвела до їх нестачі розрахунково на суму 15,5 тис. гривень.

Унаслідок незастосування лікарнею передбачених договорами штрафних санкцій до підрядних організацій за порушення зобов’язань щодо виконання капітальних ремонтів недоотримано фінансових ресурсів розрахунково на суму 65,2 тис. гривень.

Крім того, Олександрівською лікарнею не здійснюється належний контроль за використанням майна, переданого суб’єктам господарювання в орендне користування, в результаті чого, через невідповідність фактично займаним площам, лікарнею недоотримано доходів від оренди майна у сумі 32,2 тис. грн. та Департаментом охорони здоров’я – 30% надходжень від оренди у сумі 9,6 тис. гривень.

Встановлено, що Олександрівська лікарня надає в користування приміщення загальною площею 3411,46 кв.м. медичним закладам освіти для розміщення кафедр без оформлення орендних відносин та укладання договорів на відшкодування витрат по утриманню майна. Як наслідок, за рахунок коштів лікарні здійснюються видатки на утримання сторонніх організацій щодо спожитих ними комунальних та експлуатаційних послуг.

Водночас в Олександрівській лікарні відсутній належний контроль за використанням службового автотранспорту. Його неефективно використовували посадові особи лікарні для поїздок, не пов’язаних із службовою діяльністю. Як наслідок, службовий автомобіль Audi A6 проїздив безпідставно (без подорожніх листів) 12 463 км, а в результаті внесення до подорожніх листів недостовірних даних щодо фактичного пробігу автомобіля лікарнею зайво списано пального на загальну суму 0,18 тис. грн.

Під час проведення Олександрівською лікарнею процедур закупівель було допущено порушень на загальну суму 3 125,0 тис. грн, з яких, в результаті безпідставної оплати ТОВ «Девелопер Полісся» за послуги з прання білизни – втрати становлять 53,8 тис. грн, внаслідок закупівлі в ТОВ «Санстана» автоклавів за завищеними на 35% цінами неефективно використано 286,5 тис. грн та допущено порушень, що не призвели до втрат – 2 784,7 тис. грн.

Також протягом року окремим працівникам лікарні двічі виплачувалась матеріальна допомога на оздоровлення на суму 4,7 тис. грн.

Як повідомляв «Ні корупції!», торік Київська адміністрація виявила порушення на 9,5 мільйона гривень під час реконструкції Олександрівської клінічної лікарні в Києві.

Чиновники звинувачували підрядників ТОВ «АСП-Трансбуд» у тому, що компанія перевищила кошторис і не поставила обладнання у повному обсязі.

Тендер на реконструкцію лікарні на суму 46 млн 298 тис. 964,76 грн ТОВ «АСП-Трансбуд» виграло у 2011 році.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Максим Шкиль его Первая Логистическая Компания и казнокрад Федорко на службе против Украины / 21.02.2019, 10:12
Максим Шкиль его Первая Логистическая Компания и казнокрад Федорко на службе против Украины
И снова в студии Максим Шкиль. Известный своими коррупционными схемами молодой олигарх и бывший член партии регионов не … Читать полностью
«Удавка» для «Росгвардии» / 21.01.2019, 19:06
«Удавка» для «Росгвардии»
В самом конце прошлого года глава Москвы Сергей Собянин отметил активное участие ГК «МИЦ» в общественной жизни столицы. … Читать полностью

Лента новостей

21 февраля 2019 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте