Як митники і торговці користованими автівками відтепер зароблятимуть на українцях

01 июня 2016 г., 22:45:00   86   0
Як митники і торговці користованими автівками відтепер зароблятимуть на українцях

Автомобільний експерт Олег Назаренкопрокоментував ухвалення закону щодо акцизу при ввезенні в Україну користованих автівок.

"Абсолютно об’єктивно і неупереджено, бо автобізнесу не маю! Автодилери-автосалони могли б виграти від цього закону і завозити тихенько і б/у автівки, якби не було обмежень на одне авто в рік. І фізична особа, і юрособа-, автосалон-, фірма, зможуть завезти тільки одне авто в рік.

Причому, завезти на митну територію, тобто перетнути кордон. Мій прогноз? Думаю, що бізнесмени із Західної України відкриють наші чи польські майданчики автошроти поруч з кордоном на тому боці. Авто для них будуть скуповувати і приганяти зі всього ЄС. Українців привозитимуть на прикордонний автомайданчик у Польщі організовано для вибору автівок. Далі купуватимуть і оформлятимуть. 100% думаю, що ці майданчики будуть при "підгодованих" митницях і фірми будуть допомагати занижувати митну вартість на них та допомагатимуть із сертифікацією. І тут вже питання до правоохоронців: чи будуть вони "кришувати" заниження вартості, чи припиняти :-))) З урахуванням того, що українські підприємці автовласники шротів будуть брати свою "маржу", то можливе невелике подорожчання авто до 5-6 років.

З появою попиту на такі авто в ЄС суттєвого падіння ціни для українців на б/у авто не буде. Можу помилятися, але так вважаю. Ті українці, які ризикнуть поїхати за автівками на вільне полювання в Гамбург чи Броменхауз, виграють за ціною більше, але і проблем матимуть більше. І ще...

Врахочуючи те, що модельний ряд заводи змінюють раз на 6-7 років, цикл зміни нових автівок європейцями теж 6-7 років (адже на новий модельний ряд ціни падають не надто), то дешевих авто з ЄС зараз я просто не бачу і їх не буде", -- додав пан Назаренко.

expres.ua

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Тариэл Васадзе вызван на допрос в НАБУ / 21.09.2018, 10:24
Тариэл Васадзе вызван на допрос в НАБУ
Национальное антикоррупционное бюро Украины вызывает на допрос Тариэла Васадзе. Читать полностью
Следствие подбирается к Михаилу Кийко: арестован топ-менеджер «Объединенной зерновой компании» / 05.09.2018, 14:13
Следствие подбирается к Михаилу Кийко: арестован топ-менеджер «Объединенной зерновой компании»
Экс-начальнику департамента сопровождения бизнеса ОЗК Роману Грибанову вменяют участие в ОПС и растрату в особо крупном … Читать полностью

Лента новостей

25 сентября 2018 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте