Кому з дипломатів не варто навіть підходити до нового посла ЄС в Україні

02 июня 2016 г., 15:03:00   50   0
Кому з дипломатів не варто навіть підходити до нового посла ЄС в Україні
Слабакам, дилетантам, а особливо балаболам, які не вміють тримати слова, краще взагалі не підходити до Хьюга Мінгареллі. Про це в коментарі ЄП повідомляє юрист-міжнародник, дипломат у 1997-2013 роках Вадим Трюхан.

Коментуючи призначення Хьюга Мінгареллі новим послом ЄС в Україні, експерт зазначає, що ця людина є висококласним європейським дипломатом та прагматичним жорстким переговірником.

«Хьюг Мінгареллі був першим висококласним європейським дипломатом, з ким мені доводилося мати справу в часи, коли я був безпосереднім учасником переговорів з ЄС. Пригадується одна "забавна" історія. Десь у 2002 чи 2003 році проходили переговори щодо Плану дій Україна-ЄС. На той час на цей документ в Україні покладалися величезні сподівання. Одну з робочих груп очолював тодішній перший заступник міністра закордонних справ України Олександр Чалий. З ЄСівського боку очільником був якраз Мінгареллі. В розпал дуже непростих переговорів Чалого викликали кудись "нагору", і він доручив мені продовжити», - пригадує Трюхан.

«Мій європейський коллега моментально вирішив скористатися зі "сприятливої" для нього ситуації і почав наполягати на тому, щоб наша делегація з голосу погоджувала положення англійською мовою, які він зачитував. І це при тому, що практично ніхто англійською мовою взагалі не володів. На моє прохання передати текстові пропозиції для того, щоб їх принаймні скопіювати і роздати всім, від нього послідувала відмова», - додає екс-дипломат.

Тодішній представник України при ЄС Роман Шпек, продовжує Вадим Трюхан, роздратовано кинув щось типу: "Вадиме, ведіть переговори!".

«Довелося піти на ризик. На правах головуючого з боку української сторони оголосив перерву до отримання тексту пропозицій ЄСівської сторони. Всі були в шоці від такої нахабності молодого українського дипломата. Проте результату було досягнуто миттєво. Мінгареллі одразу передав текст, зробили скільки треба копій і за 15 хвилин відновили вже нормальні переговори з текстом перед очима у кожного», - розповідає експерт.

За словами екс-дипломата, тим, хто зараз матиме справу з Мінгареллі, варто взяти до уваги, що це прагматичний жорсткий переговірник, який поважає сильного і сприймає профі.

«Слабакам, дилетантам, а особливо балаболам, які не вміють тримати слова, краще до нього не підходити взагалі. І ще одне. Знаю п'ятьох попередніх представників ЄС в Україні. Мінгареллі точно не загубиться на їхньому фоні. Для нього це персональний виклик і професійний ріст. Тому віддаватися темі він буде повністю, без останку», - резюмував Вадим Трюхан

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Коррумпированный СБУшник Владимир Верхогляд снова метит в политику / 04.07.2018, 16:00
Коррумпированный СБУшник Владимир Верхогляд снова метит в политику
После смены власти в Украине анонсировалось множество реформ. В том числе и люстрация для чиновников «старой школы». «За… Читать полностью
Мошенник Ростислав Кисиль: как Дубневичи вынудили заплатить $1 миллион львовского бандита с канадским паспортом / 26.06.2018, 11:00
Мошенник Ростислав Кисиль: как Дубневичи вынудили заплатить $1 миллион львовского бандита с канадским паспортом
«Горбатого могила исправит», но это сказано не про Ростислава Кисиля. Исправить его уже ничто не сможет. Напрасно думат… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте