Третій раунд: у Києві знову обирають головного архітектора

02 июня 2016 г., 12:14:02   39   0

Робоча група з підготовки конкурсу на посаду директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА – Головного архітектора Києва -розпочала роботу.

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко, інформує прес-служба Київської міської державної адміністрації.

«До участі у робочій групі з підготовки конкурсу на вакантну посаду Головного архітектора запрошені всі члени попередньої конкурсної комісії. Їхній досвід має обов’язково бути використаний та допоможе в організації процесу нового конкурсу. Також до роботи залучені представники громадськості. На першому засіданні робочої групи ми визначили основні питання, що постануть перед конкурсною комісією. Ми маємо підготувати та забезпечити проведення конкурсу відповідно до нового Закону України «Про державну службу», що набрав чинності з 1 травня 2016 року», – зазначив Олександр Спасибко і додав:

«До складу конкурсної комісії мають входити державні службовці – представники кадрової та юридичної служби, науковці та експерти у відповідній сфері – це члени спілки архітекторів та представники громади, що будуть залучені на основі спеціально проведеного конкурсу. Наразі ми чекаємо на затверджений порядок про залучення представників громадськості до конкурсної комісії та відповідні роз’яснення від Нацдержслужби. Після отримання всіх роз’яснювальних документів конкурсна комісія буде утворена керівником державної служби – головою КМДА».

За словами Спасибка, кандидатів на посаду чекає три випробування: тестування, вирішення ситуаційних завдань та співбесіда.

Згідно з чинним законодавством, термін проведення конкурсу складає 45 днів з дня публікації оголошення. Робоча група буде рекомендувати конкурсній комісії обмежити 15-ма днями термін подачі документів кандидатами. Після завершення конкурсу упродовж 30 днів має відбутися призначення обраного кандидата на посаду.

Як повідомляв «Ні корупції», проведення конкурсу з обрання головного архітектора столиці вже зупиняли двічі.

Перший раз у квітні – через начебто виникнення проблемних питань, а другий раз у травні – через те, що заявки на участь у відборі подали всього 14 кандидатів.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ / 12.11.2018, 11:33
За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ
Экс-владелец обанкротившегося «ВАБ Банка» Олег Бахматюк вывел с финансового учреждения порядка 40 млн долл. за день до в… Читать полностью
Ворованное лежбище Андрея Костина и Наили Аскер-Заде за $6 млн / 26.10.2018, 13:56
Ворованное лежбище Андрея Костина и Наили Аскер-Заде за $6 млн
Глава «ВТБ» похитил у собственного госбанка 326-метровую квартиру в VIP-комплексе «Три Тополя»? Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте