Богомолець блокує життєво необхідне для українців рішення парламенту - журналістка

03 июня 2016 г., 12:21:00   35   0
Богомолець блокує життєво необхідне для українців рішення парламенту - журналістка

Якщо раніше в мене ще існували сумніви щодо того, хто ж блокує це життєво необхідне рішення парламенту про згоду на трасплантацію органів, то після цього сюжету їх не лишилося.

Тож, друзі, якщо у вас/ваших дітей/ близьких раптом відмовлять серце, нирки, печінка, шлунок тощо, то держава в особі народного депутата, голови комітету охорони здоров’я Ольги Богомолець скаже вам : "Помри".

Пересадити орган від нерідного неживого донора в Україні вам не зможуть. Це забороняє закон. Така пересадка в сусідній Білорусі, де закон дозволяє, стартує від 60 тисяч доларів.

Наша Ирина Заславец зробила дуже важливий сюжет, в якому збіглося все, де видно, хто є хто, він демонструє, через кого не змінюється рядок в законі, і не мають шансів на порятунок такі як Ваня Коврига, Юля Сокольцова, Максим Стасів (який нині в Індії в очікуванні грошей від МОЗу) та багато-багато інших.

А саме 5 тисяч щороку. Це +/-статистика смертності АТО, ДТП, це населення якогось Яремче, фактично МІСТО змітається з лиця землі, тому що цим п’яти тисячам Ольга Богомолець каже: "помри, суспільство неготове, в нас ато, всіх поріжуть на органи, продадуть їх за дорого"!!!

Знаєте, звідки витікає ця абсолютно дрімуча середньовічна позиція з нульовим розумінням того, що НЕМОЖЛИВИЙ весь цей брєд сивої кобили? З основ концепції Руської православної церкви!!! Так,так, це все вони – духовниє скрєпи!!! Здається, що варіант законопроекту, який авторка Богомолець протягнула у першому читанні просто списаний з цієї концепції.

Він нічого не змінює, не передбачає фінансування, а лише формує при місцевих управліннях охорони здоров’я псевдореєстри тих, хто хоче лишити органи після смерті. Бо без потужної популяризації, дорогої соціальної реклами, медійної підтримки шанси пересадок для 5 тисяч будуть одиничні!!! Вєрной дарогой ідьотє, таваріщі!

Кажуть, фейсбук робить революції. Це революція, про яку я мрію найбільше, революція свідомості українців - усвідомлення того, що наші органи після смерті потрібні живим тут, а не там у землі.

Мені дуже хочеться, щоб Ваня Коврига, з яким ми прожили весь минулий рік, який дуже хотів жити, помер недарма. І щоб всім депутатам, хто був на тому комітеті охорони здоров’я ВР, де чули тоді його звернення, чули і плакали, аукнулися їхні ж сльози, коли вони протягуватимуть 2386а -1 в другому читанні, бо він нічого не змінює!

Ірина СТОРОЖЕНКО

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Коррумпированный СБУшник Владимир Верхогляд снова метит в политику / 04.07.2018, 16:00
Коррумпированный СБУшник Владимир Верхогляд снова метит в политику
После смены власти в Украине анонсировалось множество реформ. В том числе и люстрация для чиновников «старой школы». «За… Читать полностью
Мошенник Ростислав Кисиль: как Дубневичи вынудили заплатить $1 миллион львовского бандита с канадским паспортом / 26.06.2018, 11:00
Мошенник Ростислав Кисиль: как Дубневичи вынудили заплатить $1 миллион львовского бандита с канадским паспортом
«Горбатого могила исправит», но это сказано не про Ростислава Кисиля. Исправить его уже ничто не сможет. Напрасно думат… Читать полностью

Лента новостей

19 июля 2018 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте