Хто стоїть за Насіровим і чому ніхто не буде змінювати митну мафію

03 июня 2016 г., 11:44:00   92   0
Хто стоїть за Насіровим і чому ніхто не буде змінювати митну мафію

Нарешті, лише сьогодні дізнався відповідь на запитання, яке я ставив на недавній зустрічі з депутатами в посольстві України: "Хто стоїть за Насіровим?". На жаль, ніхто з депутатів тоді не відповів. Відповідь дізнався зі статті в УП.

"На запитання, що ж "Відродження" чи "Воля народу" отримають за таке голосування, співрозмовник запевнив, що "нічого нового": "Ну "Відродження" добилося, що Насірова (голова ДФС - УП) залишили. Нічого особливого їм не дадуть", - додав він."

Отже, Насірова "кришує" група "Відродження". Що ж таке група "Відродження"? До складу групи увійшло 22 народних депутати, що пройшли до Верховної Ради за мажоритарними виборчими округами у різних регіонах України. Більшість депутатів групи в минулому були членами Партії регіонів, голосували за так звані «закони про диктатуру». Співголовуючими депутатської групи обрано Віталія Хомутинніка, Віктора Бондара та Валерія Писаренка.

Тобто, голова Державної Фіскальної Служби, яка контролює податкову та митниці є ставленником регіоналів. 2 роки після Майдану старі ділки продовжують дерибан. А я ж думаю, чому на митницях нічого не змінилося???!!! Тепер розумію, що нічого і не зміниться. Оскільки, Президент і прем"єр-міністр мають гостру необхідність в голосах "Відродження", то ніхто змінювати митну мафію не буде. Принаймні, зверху.

Пригадую, що у свій час активісти закрпатського ПС запропонували альтернативний метод реформ на митниці: привязування хабарників скотчом до стовпа ганьби. Напевно, за цим народним методом майбутнє, оскільки державні органи наводити порядок на митниці не збираються.

Oles Horodetskyy

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Максим Шкиль его Первая Логистическая Компания и казнокрад Федорко на службе против Украины / 21.02.2019, 10:12
Максим Шкиль его Первая Логистическая Компания и казнокрад Федорко на службе против Украины
И снова в студии Максим Шкиль. Известный своими коррупционными схемами молодой олигарх и бывший член партии регионов не … Читать полностью
«Удавка» для «Росгвардии» / 21.01.2019, 19:06
«Удавка» для «Росгвардии»
В самом конце прошлого года глава Москвы Сергей Собянин отметил активное участие ГК «МИЦ» в общественной жизни столицы. … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте