Хто стоїть за Насіровим і чому ніхто не буде змінювати митну мафію

03 июня 2016 г., 11:44:00   50   0
Хто стоїть за Насіровим і чому ніхто не буде змінювати митну мафію

Нарешті, лише сьогодні дізнався відповідь на запитання, яке я ставив на недавній зустрічі з депутатами в посольстві України: "Хто стоїть за Насіровим?". На жаль, ніхто з депутатів тоді не відповів. Відповідь дізнався зі статті в УП.

"На запитання, що ж "Відродження" чи "Воля народу" отримають за таке голосування, співрозмовник запевнив, що "нічого нового": "Ну "Відродження" добилося, що Насірова (голова ДФС - УП) залишили. Нічого особливого їм не дадуть", - додав він."

Отже, Насірова "кришує" група "Відродження". Що ж таке група "Відродження"? До складу групи увійшло 22 народних депутати, що пройшли до Верховної Ради за мажоритарними виборчими округами у різних регіонах України. Більшість депутатів групи в минулому були членами Партії регіонів, голосували за так звані «закони про диктатуру». Співголовуючими депутатської групи обрано Віталія Хомутинніка, Віктора Бондара та Валерія Писаренка.

Тобто, голова Державної Фіскальної Служби, яка контролює податкову та митниці є ставленником регіоналів. 2 роки після Майдану старі ділки продовжують дерибан. А я ж думаю, чому на митницях нічого не змінилося???!!! Тепер розумію, що нічого і не зміниться. Оскільки, Президент і прем"єр-міністр мають гостру необхідність в голосах "Відродження", то ніхто змінювати митну мафію не буде. Принаймні, зверху.

Пригадую, що у свій час активісти закрпатського ПС запропонували альтернативний метод реформ на митниці: привязування хабарників скотчом до стовпа ганьби. Напевно, за цим народним методом майбутнє, оскільки державні органи наводити порядок на митниці не збираються.

Oles Horodetskyy

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Следствие подбирается к Михаилу Кийко: арестован топ-менеджер «Объединенной зерновой компании» / 05.09.2018, 14:13
Следствие подбирается к Михаилу Кийко: арестован топ-менеджер «Объединенной зерновой компании»
Экс-начальнику департамента сопровождения бизнеса ОЗК Роману Грибанову вменяют участие в ОПС и растрату в особо крупном … Читать полностью
Светлана Радинова вышла из берегов. У «ставленницы Сечина» в Ростехнадзоре обнаружился след на Волге / 04.09.2018, 12:49
Светлана Радинова вышла из берегов. У «ставленницы Сечина» в Ростехнадзоре обнаружился след на Волге
Читатели и корреспонденты издания «Компромат-Урал»продолжают следить за скандалами вокруг замруководителя Ростехнадзора … Читать полностью

Лента новостей

20 сентября 2018 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте