Черкаський суд приховує декларації про доходи свого голови

03 июня 2016 г., 11:29:52   75   0

Володимир Бабенко, голова суду. Фото з сайту novyny.cherkasy.ua

Апеляційний суд Черкаської області не надає “Ні корупції!” копію декларації про доходи голови суду Володимира Бабенка.

Про це повідомляє журналіст Микола Мирний.

Свій запит на інформацію він надіслав 19 травня 2016 року. У канцелярії суду повідомили, що його зареєстрували наступного дня під номером 73/83, однак відмовились називати причини ненадання відповіді.

Журналіст вказує на порушення судом ч. 1 ст. 20 закону “Про доступ до публічної інформації”, яка передбачає надання відповіді протягом п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

“Жодного повідомлення від суду про те, що запит потребує додаткового часу для опрацювання відповідно до ч. 4 ст. 20 закону я не отримував. Я збираюсь оскаржити неправомірні дії суду, оскільки суд порушив ст. 10 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод” (свобода вираження поглядів), – каже Микола Мирний.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що суддя Апеляційного суду Черкаської області Сергій Бонадаренко зазнавав систематичного тиску та втручання в його роботу як судді після того, як він відмовився приймати неправомірне судове рішення на вимогу Володимира Бабенка.

Раніше Київський апеляційний господарський суд скасував мирову угоду, якою комунальне приміщення Апеляційного суду Черкаської області площею 3 616 кв. м. відчужувалось на користь ТОВ “ЧеркасизалізобетонБуд” за 89,5 тисяч гривень.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Коррумпированный СБУшник Владимир Верхогляд снова метит в политику / 04.07.2018, 16:00
Коррумпированный СБУшник Владимир Верхогляд снова метит в политику
После смены власти в Украине анонсировалось множество реформ. В том числе и люстрация для чиновников «старой школы». «За… Читать полностью
Мошенник Ростислав Кисиль: как Дубневичи вынудили заплатить $1 миллион львовского бандита с канадским паспортом / 26.06.2018, 11:00
Мошенник Ростислав Кисиль: как Дубневичи вынудили заплатить $1 миллион львовского бандита с канадским паспортом
«Горбатого могила исправит», но это сказано не про Ростислава Кисиля. Исправить его уже ничто не сможет. Напрасно думат… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте