Черкаський суд приховує декларації про доходи свого голови

03 июня 2016 г., 11:29:52   84   0

Володимир Бабенко, голова суду. Фото з сайту novyny.cherkasy.ua

Апеляційний суд Черкаської області не надає “Ні корупції!” копію декларації про доходи голови суду Володимира Бабенка.

Про це повідомляє журналіст Микола Мирний.

Свій запит на інформацію він надіслав 19 травня 2016 року. У канцелярії суду повідомили, що його зареєстрували наступного дня під номером 73/83, однак відмовились називати причини ненадання відповіді.

Журналіст вказує на порушення судом ч. 1 ст. 20 закону “Про доступ до публічної інформації”, яка передбачає надання відповіді протягом п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

“Жодного повідомлення від суду про те, що запит потребує додаткового часу для опрацювання відповідно до ч. 4 ст. 20 закону я не отримував. Я збираюсь оскаржити неправомірні дії суду, оскільки суд порушив ст. 10 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод” (свобода вираження поглядів), – каже Микола Мирний.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що суддя Апеляційного суду Черкаської області Сергій Бонадаренко зазнавав систематичного тиску та втручання в його роботу як судді після того, як він відмовився приймати неправомірне судове рішення на вимогу Володимира Бабенка.

Раніше Київський апеляційний господарський суд скасував мирову угоду, якою комунальне приміщення Апеляційного суду Черкаської області площею 3 616 кв. м. відчужувалось на користь ТОВ “ЧеркасизалізобетонБуд” за 89,5 тисяч гривень.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ / 12.11.2018, 11:33
За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ
Экс-владелец обанкротившегося «ВАБ Банка» Олег Бахматюк вывел с финансового учреждения порядка 40 млн долл. за день до в… Читать полностью
Ворованное лежбище Андрея Костина и Наили Аскер-Заде за $6 млн / 26.10.2018, 13:56
Ворованное лежбище Андрея Костина и Наили Аскер-Заде за $6 млн
Глава «ВТБ» похитил у собственного госбанка 326-метровую квартиру в VIP-комплексе «Три Тополя»? Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте