Співробітники паспортних столів продають турфірмам “чергу” на оформлення біометричного паспорту

04 июля 2017 г., 11:27:54   33   0

Співробітники паспортних столів у регіональних підрозділах Державної міграційної служби України пропонують туристичним фірмам можливість "купити чергу" на оформлення біометричного паспорта.

Про це повідомляє ІА "Інтерфакс-Україна" з посиланням на джерело на туристичному ринку.

За словами джерела, "на даний момент такі послуги пропонують практично всі паспортні столи". 

"Турагенству мінімальну ціну вже пропонують на рівні 2000 грн за паспорт", - стверджує джерело і зазначає, що при цьому вартість оформлення через турагенство складає 3400 грн за три дні, 2100 грн - за 21 день.

Джерело зазначило, що турагенство "передає телефон зацікавленого клієнта посереднику, який зв`язується і призначає час і дату доставки за конкретною адресою".

"Ми, турфірми, ніякого стосунку до відсутності талонів (на запис для отримання біометричного паспорта для виїзду громадянина за кордон - ред.) не маємо. З нами напряму зв`язуються люди з ОВІРів і пропонують місця за гроші, ми пропонуємо це нашим клієнтам. Проблема в країні , в корупції. Є попит, буде і пропозиція ", - сказало джерело.

Офіційна вартість оформлення біометричного паспорта для виїзду за кордон у регіональному підрозділі ДМС складає 557,32 грн за 20 днів, 810,32 грн - за сім днів.

При оформленні через підрозділи документ-сервісу "Готово" додатково оплачується 400 грн, таким чином, вартість оформлення становить 957,32 грн за 20 днів, 1210,32 за 7 днів.

Із середини весни в Україні не зникає ажіотаж навколо отримання біомедичних паспортів після вступу в силу безвізового режиму України з Євросоюзом. Міграційна служба рекомендувала українцям, які не збираються виїхати за кордон в найближчі кілька тижнів, не поспішати з оформленням та отриманням документів. Також служба закликала громадян не користуватися послугами посередників, щоб не стати жертвами шахраїв.

Виготовлення та видача біометричних паспортів в Україні займаються тільки Державною міграційною службою, паспортним сервісом "Документ" та Центрами надання адміністративних послуг.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Ильдар Фуадович Узбеков: мойщик награбленного олигархом Щукиным / 27.05.2019, 09:36
Ильдар Фуадович Узбеков: мойщик награбленного олигархом Щукиным
Бывший кузбасский угольный король Александр Щукин, оказался причастен к «молдавскому ландромату» — системе отмывки капит… Читать полностью
Jaguar директора коммерческого департамента «Интерспутника» спровоцировал крупное ДТП в Москве / 18.05.2019, 08:59
Jaguar директора коммерческого департамента «Интерспутника» спровоцировал крупное ДТП в Москве
За рулем иномарки, принадлежащей Тимофею Абрамову, находился другой человек. Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте