Голова черкаського апеляційного суду, якого подали на звільнення, спростовує у Facebook свою вину

05 июля 2017 г., 08:14:41   88   0

Володимир Бабенко, фото із ФБ

Володимир Бабенко назвав рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про подання щодо звільнення його з посади голови Апеляційного суду Черкаської області наслідком організованої та профінансованої ВГО "Автомайдан" трирічної кампанії захоплення влади у апеляційному суді. Про це суддя повідомив у дописі у ФБ.

При цьому пан Бабенко зазначає, що цей процес вівся «з використанням непорядних суддів, залученням до тиску Генеральної прокуратури, Ради суддів, Кваліфікаційної комісії суддів, продажних журналістів».

Суддя пообіцяв надати докази того, «якою ціною далася …відмова від "співпраці" з Автомайданом, які брудні пропозиції надходили на ...адресу, які погрози висувалися та якими жахливими методами діють представники ради доброчесності при кваліфікаційній комісії, громадської ради при НАБУ, генеральної прокуратури».

«Щоб доносити до загалу свою точку зору», Володимир Бабенко днями зареєструвався у Facebook. Нині має на сторінці 223 друзів.

Нагадаємо, Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККС) внесла подання до Вищої ради правосуддя про звільнення голови Апеляційного суду Черкаської області Володимира Бабенка.

ВККС, фото із ФБ Романа Маселка

Рішення про відкриття дисциплінарної справи стосовно пана Бабенка Комісія прийняла 27 вересня 2016 року. Слухання справи переносили.

У березні 2015 року суддя апеляційного суду Черкаської області Сергій Бондаренко звинуватив голову у тиску. Пан Бабенко як голова суду та суддя вимагав у підлеглого виносити незаконні рішення. Його також вважають причетним до справ проти активістів Майдану.

Прокуратура провела розслідування, але за браком доказів кримінальне провадження закрили. Суддя оскаржив постанову прокуратури в Олександрівському райсуді Кіровоградщини.

Володимир Бабенко намагався уникнути відповідальності та втекти у відставку, однак парламент не проголосував за відставку Бабенка, попри те, що Вища рада юстиції задовольнила його подання.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов / 29.12.2018, 13:12
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов
Стало известно, по какой схеме экс-миллиардер Щукин и его зять Узбеков могли вывести из России десятки миллионов евро и … Читать полностью
«Договорняк» Ананских и Беглова? / 28.12.2018, 19:44
«Договорняк» Ананских и Беглова?
Советником Александра Беглова может стать фигурант уголовного дела Вячеслав Ананских. Он заплатил за это? Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте