Голова черкаського апеляційного суду, якого подали на звільнення, спростовує у Facebook свою вину

05 июля 2017 г., 08:14:41   118   0

Володимир Бабенко, фото із ФБ

Володимир Бабенко назвав рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про подання щодо звільнення його з посади голови Апеляційного суду Черкаської області наслідком організованої та профінансованої ВГО "Автомайдан" трирічної кампанії захоплення влади у апеляційному суді. Про це суддя повідомив у дописі у ФБ.

При цьому пан Бабенко зазначає, що цей процес вівся «з використанням непорядних суддів, залученням до тиску Генеральної прокуратури, Ради суддів, Кваліфікаційної комісії суддів, продажних журналістів».

Суддя пообіцяв надати докази того, «якою ціною далася …відмова від "співпраці" з Автомайданом, які брудні пропозиції надходили на ...адресу, які погрози висувалися та якими жахливими методами діють представники ради доброчесності при кваліфікаційній комісії, громадської ради при НАБУ, генеральної прокуратури».

«Щоб доносити до загалу свою точку зору», Володимир Бабенко днями зареєструвався у Facebook. Нині має на сторінці 223 друзів.

Нагадаємо, Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККС) внесла подання до Вищої ради правосуддя про звільнення голови Апеляційного суду Черкаської області Володимира Бабенка.

ВККС, фото із ФБ Романа Маселка

Рішення про відкриття дисциплінарної справи стосовно пана Бабенка Комісія прийняла 27 вересня 2016 року. Слухання справи переносили.

У березні 2015 року суддя апеляційного суду Черкаської області Сергій Бондаренко звинуватив голову у тиску. Пан Бабенко як голова суду та суддя вимагав у підлеглого виносити незаконні рішення. Його також вважають причетним до справ проти активістів Майдану.

Прокуратура провела розслідування, але за браком доказів кримінальне провадження закрили. Суддя оскаржив постанову прокуратури в Олександрівському райсуді Кіровоградщини.

Володимир Бабенко намагався уникнути відповідальності та втекти у відставку, однак парламент не проголосував за відставку Бабенка, попри те, що Вища рада юстиції задовольнила його подання.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Убийца Дениса Вороненкова Кондрашов Станислав Дмитриевич превратился в придурковатого «блогера» чтобы смыть следы кровавых преступлений / 18.04.2019, 17:05
Убийца Дениса Вороненкова Кондрашов Станислав Дмитриевич превратился в придурковатого «блогера» чтобы смыть следы кровавых преступлений
Позор да и только… Российский олигарх-рейдер, не раз засветившийся в уголовных делах с Денисом Вороненковым, Станислав К… Читать полностью
Не прошло и месяца: НАПК может взяться за нового начальника ГАСИ Сергея Кузьмина / 11.04.2019, 12:33
Не прошло и месяца: НАПК может взяться за нового начальника ГАСИ Сергея Кузьмина
Скандал вокруг назначения нового начальника Государственной архитектурно-строительной инспекции не утихает. В виду конфл… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте