У Черкасах будуватимуть ще один спортивний майданчик за 4 млн. грн

05 июля 2017 г., 09:23:54   136   0

Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради оголосив відкриті торги на роботи з будівництва спортивного майданчика на узбережжі Дніпра. Очікувана вартість робіт - 4 161 279.40 грн. Що планують зробити за ці кошти – нині не відомо, оскільки замовник ще не оприлюднив тендерної документації.

Майданчик зводитимуть по вулиці Гагаріна у районі її перехрестя з узвозом Франка – це місцина на березі Дніпра, поблизу нещодавно відкритого пляжу «Пушкінський».

Торги - на стадії подання пропозицій. Про обсяги та види робіт, імовірно, стане відомо пізніше. На даний час замовник ще не оприлюднив тендерну документацію (ТД). Початок аукціону запланований на 21 липня на 14:00.

За попередньою інформацією, за вказаною адресою будуватимуть майданчик для кросфіту і волейбольні поля.

вуличний контейнер для CrossFit

Як уже писав "Ні корупції!", у травні цього року у торгах на роботи з реконструкції шкільного спортмайданчика за 1,4 млн грн. перемогло ТОВ "Дитячі та спортивні майданчики", підозрюване у розтраті.

Це ж товариство наприкінці минулого року отримало перемогу у відкритих торгах на роботи з реконструкції спортивного майданчика на фізкультурно-оздоровчому комплексі ДЮСШ «Дніпро-80» в обласному центрі за майже п’ять млн. грн.

 

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

«Удавка» для «Росгвардии» / 21.01.2019, 19:06
«Удавка» для «Росгвардии»
В самом конце прошлого года глава Москвы Сергей Собянин отметил активное участие ГК «МИЦ» в общественной жизни столицы. … Читать полностью
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов / 29.12.2018, 13:12
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов
Стало известно, по какой схеме экс-миллиардер Щукин и его зять Узбеков могли вывести из России десятки миллионов евро и … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте