Двох посадовців “Укрзалізниці” затримали за хабарництво (ОНОВЛЕНО)

06 июля 2017 г., 07:49:08   21   0

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко. 

"Знову Укрзалізниця. За вимагання хабара в 150 тисяч доларів затримано начальника Департаменту майнових та земельних ресурсів А. Тимошенка та заступника начальника юридичного Департаменту О. Ященка", - написав Луценко.

На сайті "Укрзалізниці" повідомляють, що слідчі дії в адміністративній будівлі УЗ і низці структурних підрозділів проводять СБУ і прокуратура Києва в рамках кримінального провадження від 15 березня 2017 року щодо договору оренди землі в смт Пісківка (Київська область). Обшуки проводять на підставі постанови Дніпровського райсуду Києва. Керівників декількох департаментів підозрюють у змові щодо договору оренди земельної ділянки в смт Пісківка.

При цьому УЗ звертає увагу на те, що одного із затриманих - заступника начальника юридичного департаменту компанії - призначили на цю посаду лише 1 червня 2017 року, а до цього він узагалі не працював у сфері залізничного транспорту.

"ПАТ «Укрзалізниця» веде курс на очищення від корупції та не покриває працівників, які своїми незаконними діями могли завдати матеріальної шкоди та значних репутаційних ризиків компанії", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв "Ні корупції!",  у середині червня цього року Генеральна прокуратура України провела обшук в будівлі ПАТ "Укрзалізниця" для фіксації фактів розкрадання великої суми коштів, що належать ПАТ. Так, у кримінальному провадженні вивчають розкрадання на сотні мільйонів гривень, а в рамках оголошеної підозри фігурує сума в 12 млн грн. Підозру висунуто одному із заступників департаменту локомотивного господарства.

Читайте також ПОСАДОВЦІВ “УКРЗАЛІЗНИЦІ” ПІДОЗРЮЮТЬ У БАГАТОМІЛЬЙОННІЙ РОЗТРАТІ

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

«Удавка» для «Росгвардии» / 21.01.2019, 19:06
«Удавка» для «Росгвардии»
В самом конце прошлого года глава Москвы Сергей Собянин отметил активное участие ГК «МИЦ» в общественной жизни столицы. … Читать полностью
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов / 29.12.2018, 13:12
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов
Стало известно, по какой схеме экс-миллиардер Щукин и его зять Узбеков могли вывести из России десятки миллионов евро и … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте