Визволителі Слов’янська демонстративно принизили Авакова

06 июля 2017 г., 18:40:00   32   0
Визволителі Слов’янська демонстративно принизили Авакова

Бійці, які звільняли Слов’янськ, присоромили голову МВС Арсена Авакова

Подробиці в Facebook повідомляє Олександр Дейнега (позивний “Чуб”), командир 1-го відділення 1-ї роти батальйону “Донбас”.

Зокрема, він пише, що сьогодні бійці повернули Авакову міністерські нагороди.

«Три роки тому перед звільненням Слов’янська до нас приїжджав Аваков і розповідав нам, що ми “гордість нації”, що ми “зразок для військових і міліції”, що тільки на нас – добровольців він і сподівається, що якщо звільнимо Слов’янськ – здобудемо перемогу за кілька місяців», – пише він.

Тепер, додає Дейнега, Аваков розповідає, що добровольці – зрадники. «Це брехло розпинається, які добровольці зрадники, зрадники і аватари. Саме ці добровольці, хто мав, повернули йому міністерські нагороди, висловлюючи міністерству і його працівникам недовіру», – підкреслив «Чуб».

Боєць також додав, що «місто вони звільнили і честі не втратили».

Нагадаємо, сьогодні, 5 липня в Україні відзначають третю річницю визволення Слов’янська і ряду інших міст Донецької області від російських окупантів.

Нагадаємо, 3 липня 2014 сили АТО заблокували місто Миколаївка, де знищили 6 опорних пунктів проросійських бойовиків, склади боєприпасів, а також вийшли до автотраси Харків – Довжанський. У боях загинув один і було поранено 4 українських військових, а в той же час, за даними РНБО, втрати терористів досягли більше 150 чоловік. 4 липня 2014 Миколаївка була повністю звільнена і взята під контроль силами АТО, яким здалися в полон понад 50 терористів.

Вже 5 липня бойовики Стрєлкова-Гиркіна були змушені під натиском українських військ залишити укріпрайон у Слов’янську. Хоча більшості бойовиків вдалося вибратися із заблокованого міста, під час прориву вони зазнали суттєвих втрат.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Убийца Дениса Вороненкова Кондрашов Станислав Дмитриевич превратился в придурковатого «блогера» чтобы смыть следы кровавых преступлений / 18.04.2019, 17:05
Убийца Дениса Вороненкова Кондрашов Станислав Дмитриевич превратился в придурковатого «блогера» чтобы смыть следы кровавых преступлений
Позор да и только… Российский олигарх-рейдер, не раз засветившийся в уголовных делах с Денисом Вороненковым, Станислав К… Читать полностью
Не прошло и месяца: НАПК может взяться за нового начальника ГАСИ Сергея Кузьмина / 11.04.2019, 12:33
Не прошло и месяца: НАПК может взяться за нового начальника ГАСИ Сергея Кузьмина
Скандал вокруг назначения нового начальника Государственной архитектурно-строительной инспекции не утихает. В виду конфл… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте