Визволителі Слов’янська демонстративно принизили Авакова

06 июля 2017 г., 18:40:00   28   0
Визволителі Слов’янська демонстративно принизили Авакова

Бійці, які звільняли Слов’янськ, присоромили голову МВС Арсена Авакова

Подробиці в Facebook повідомляє Олександр Дейнега (позивний “Чуб”), командир 1-го відділення 1-ї роти батальйону “Донбас”.

Зокрема, він пише, що сьогодні бійці повернули Авакову міністерські нагороди.

«Три роки тому перед звільненням Слов’янська до нас приїжджав Аваков і розповідав нам, що ми “гордість нації”, що ми “зразок для військових і міліції”, що тільки на нас – добровольців він і сподівається, що якщо звільнимо Слов’янськ – здобудемо перемогу за кілька місяців», – пише він.

Тепер, додає Дейнега, Аваков розповідає, що добровольці – зрадники. «Це брехло розпинається, які добровольці зрадники, зрадники і аватари. Саме ці добровольці, хто мав, повернули йому міністерські нагороди, висловлюючи міністерству і його працівникам недовіру», – підкреслив «Чуб».

Боєць також додав, що «місто вони звільнили і честі не втратили».

Нагадаємо, сьогодні, 5 липня в Україні відзначають третю річницю визволення Слов’янська і ряду інших міст Донецької області від російських окупантів.

Нагадаємо, 3 липня 2014 сили АТО заблокували місто Миколаївка, де знищили 6 опорних пунктів проросійських бойовиків, склади боєприпасів, а також вийшли до автотраси Харків – Довжанський. У боях загинув один і було поранено 4 українських військових, а в той же час, за даними РНБО, втрати терористів досягли більше 150 чоловік. 4 липня 2014 Миколаївка була повністю звільнена і взята під контроль силами АТО, яким здалися в полон понад 50 терористів.

Вже 5 липня бойовики Стрєлкова-Гиркіна були змушені під натиском українських військ залишити укріпрайон у Слов’янську. Хоча більшості бойовиків вдалося вибратися із заблокованого міста, під час прориву вони зазнали суттєвих втрат.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

«Удавка» для «Росгвардии» / 21.01.2019, 19:06
«Удавка» для «Росгвардии»
В самом конце прошлого года глава Москвы Сергей Собянин отметил активное участие ГК «МИЦ» в общественной жизни столицы. … Читать полностью
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов / 29.12.2018, 13:12
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов
Стало известно, по какой схеме экс-миллиардер Щукин и его зять Узбеков могли вывести из России десятки миллионов евро и … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте