Після відкриття кримінального провадження депутат міськради оприлюднив декларацію

07 июля 2017 г., 06:26:47   44   0

Дмитро Батигін, депутат Полтавської міської ради

Депутат Полтавської міськради від партії «Рідне місто» Дмитро Батигін оприлюднив свою декларацію після того, як проти нього відкрили кримінальне провадження.

Про це повідомляє "Полтавщина".

До 1 травня 2017 року всі депутати місцевих рад повинні були оприлюднити свої електронні декларації, проте не всі впорались з цим завданням. Останнім депутатом Полтавської міськради, який не подав декларацію станом на початок липня, був депутат від партії «Рідне місто» Дмитро Батигін.

4 липня «Полтавщині» стало відомо, що прокуратура відкрила кримінальне провадження за неподання ним декларації. Схоже, що це неабияк стимулювало обранця до рішучих дій й вже 6 липня його декларація була опублікована на сайті НАЗК.

Отже, згідно із декларацією, Дмитро Батигін батько-одинак. Має нерухомість:

  • будинок на Юріївці, площею 310 м? (загальна площа ділянки 1260 м?);
  • будинок в районі Дендропарку, площею 115 м? (загальна площа ділянки 777 м?).

Останній будинок депутат придбав минулого року за 532 тис. грн. Враховуючи розмір будинку й ділянки, Дмитру Батигіну пощастило, адже ціна нижча за ринкову. Також у 2016 році він придбав й єдиний свій автомобіль Lexus LS 460 за майже 2 млн грн.

Зауважимо, що ще у 2016 році ФОП Дмитро Батигін був зареєстрований на квартирі у будинку по вулиці В’ячеслава Чорновола. Проте квартира реєстрації не відображена у декларації.

Щодо підприємств, то депутату належить дві компанії:

  • ТОВ «Компанія «Стар Лайн»;
  • ТОВ «Компанія «Про Лайн».

Обидві компанії займаються продажем машин, зокрема є дилером Toyotа. Проте майже не приносять депутату прибуток, адже за минулий рік він лише отримував зарплатню. За рік його зарплатня принесла йому 78 тис. грн. Тобто депутат офіційно отримує 6,5 тис. на місяць.

Крім цього депутат отримав 150 тис. грн від Ірини Кононенко, якій продав рухоме майно. Проте жодних суттєвих заощаджень у депутата немає. Ні готівки, ні коштів на банківських рахунках.

Видання нагадало, що 13 червня співробітники УЗЕ вручили першому заступнику міського голови Михайлу Шевченку адмінпротокол про правопорушення.. Тоді, посадовцю «закидували», що він не вніс до декларації 1/3 квартири своєї дружини. Проте 27 червня Михайло Шевченко виграв суд по цій справі.

Як повідомляв "Ні корупції!", вперше в Україні у середу, 8 лютого 2017 року, до суду було направлено обвинувальний акт за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України, а саме умисне неподання суб’єктом декларування декларації.

Так, старший слідчий з особливо важливих справ слідчого управління фінансових розслідувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, достовірно знаючи про те, що в строк до 01.11.2016 зобов’язаний подати до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічну декларацію за 2015 рік та декларацію у зв’язку з припиненням діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави, умисно їх не подав.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ / 12.11.2018, 11:33
За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ
Экс-владелец обанкротившегося «ВАБ Банка» Олег Бахматюк вывел с финансового учреждения порядка 40 млн долл. за день до в… Читать полностью
Ворованное лежбище Андрея Костина и Наили Аскер-Заде за $6 млн / 26.10.2018, 13:56
Ворованное лежбище Андрея Костина и Наили Аскер-Заде за $6 млн
Глава «ВТБ» похитил у собственного госбанка 326-метровую квартиру в VIP-комплексе «Три Тополя»? Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте