В комітеті ВР показали фільм про масштабну корупцію нардепа Розенблата (ОНОВЛЕНО)

07 июля 2017 г., 09:15:59   39   0

Генеральна прокуратура та САП продемонстрували відео-докази зловживання службовим становищем та вимагання народного депутата з фракції БПП Борислава Розенблата.

Фільм показували під час засідання регламентного комітету у п’ятницю, повідомляє УП. 

Зокрема з фільму видно, як агент НАБУ "Катерина" декілька разів зустрічалася з депутатом Розенблатом починаючи з грудня 2016 року по червень 2017 року в різних ресторанах Києва.

На цих зустрічах депутат розповідав про можливість впливати на рішення Житомирської обласної ради, суди, прокуратуру та посадових осіб в Держгеокадастрі.

"Мені треба хоча б 16,5 і 85 тисяч - це десь 20-ка доларів. Там не все просто", - говорив він на зустрічі 14 грудня 2016 року.

На зустрічі 4 квітня 2017 грудня Розенблат зізнається у можливості підкупу судів та прокуратури у Житомирі.

"За допомогою твоїх грошей я вирішу питання з прокуратурою і судом. Сьогодні документи передали в суд. Є звернення громадської організації. Ще 6 грудня Житомирська облрада подасть в суд, ми їх прижмемо", - говорив нардеп.

В різні періоди агент передавала йому 6 тисяч доларів, 10 тисяч доларів, 20 тисяч доларів. Ці гроші він не брав у власні руки, натомість просив виходити з його охоронцями, щоб вони перераховували кошти.

"Катя, мені негайно потрібні 30 тисяч доларів", - звертався нардеп до агента "Катерини" 24 квітня, на що вона сказала, що в неї є лише 6 тисяч доларів.

"Як, так мало?", - здивувався Розенблат.

Під час окремих зустрічей народний депутат пропонував агенту НАБУ закуповувати для її фірми нелегальний бурштин під виглядом польського бурштину.

Крім того він пропонував їй зареєструвати офшорну фірму в Арабських Еміратах.

"Треба десь 200 тисяч доларів, грубо кажучи 250… Все залежить від того, скільки гектарів ми купимо. 20 тисяч - це облрада, купимо пару голосів. Десь 50 тисяч - це Геокадастр", - говорив Розенблат на зустрічі 8 червня.

Сьогодні Регламентний комітет ВР підтримав подання ГПУ на зняття недоторканості з депутата від фракції БПП Борислава Розенблата та направив цей висновок Верховній Раді.

Зокрема, комітет схвалив три подання Генеральної прокуратури - на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата. За перше подання члени комітету проголосували одностайно, щодо другого і третього  - п`ятеро за, троє утримались.

Як повідомляє УП, виконуючий обов`язки голови комітету з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради голови Павло Пинзеник каже, що Генеральна прокуратура надала достатньо доказів для обгрунтування подань стосовно народного депутата від БПП Борислава Розенблата.

Про це він сказав у п`ятницю після засідання профільного комітету, відповідаючи на запитання журналістів, чому комітет підтримав подання на Розенблата, але не підтримав на Полякова. 

"Відмінність між цими двома рішеннями обумовлена в першу чергу якістю доказової бази по цих двох депутатах. Стосовно сьогоднішнього питання – по Розенблату – мені здається, що для всіх все більш-менш очевидно", – сказав Пинзеник.

"Стосовно народного депутат Полякова на базі тих матеріалів, які були надані вчора, ми прийшли висновку, що їх недостатньо, щоб рекомендувати Верховній Раді надати згоду на притягнення його до кримінальної відповідальності, а тим більше надати згоду на затримання і арешт", – наголосив він.

Як повідомляв "Ні корупції!", вчора на регламентному комітеті Верховної Ради, де розглядають подання Генпрокуратури щодо нардепа Максима Полякова у так званій "бурштиновій схемі", оприлюднили частину оперативного відео щодо хабарів нардепам Максиму Полякову і Бориславу Розенблату.

Своєю чергою, регламентний комітет ВР визнав подання ГПУ на зняття недоторканності з нардепа Максима Полякова недостатньо необґрунтованим й відправив його на розгляд Верховної Ради.

Читайте також НАРДЕП ПОЛЯКОВ ЧЕРЕЗ ПОМІЧНИЦЮ ОТРИМАВ ХАБАР $7 500 – ПОДАННЯ ГПУ

ОСОБАМ, ПРИЧЕТНИМ ДО ТАК ЗВАНОЇ «БУРШТИНОВОЇ МАФІЇ», ПОВІДОМЛЕНО ПРО ПІДОЗРУ

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Убийца Дениса Вороненкова Кондрашов Станислав Дмитриевич превратился в придурковатого «блогера» чтобы смыть следы кровавых преступлений / 18.04.2019, 17:05
Убийца Дениса Вороненкова Кондрашов Станислав Дмитриевич превратился в придурковатого «блогера» чтобы смыть следы кровавых преступлений
Позор да и только… Российский олигарх-рейдер, не раз засветившийся в уголовных делах с Денисом Вороненковым, Станислав К… Читать полностью
Не прошло и месяца: НАПК может взяться за нового начальника ГАСИ Сергея Кузьмина / 11.04.2019, 12:33
Не прошло и месяца: НАПК может взяться за нового начальника ГАСИ Сергея Кузьмина
Скандал вокруг назначения нового начальника Государственной архитектурно-строительной инспекции не утихает. В виду конфл… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте