Суд зняв арешт із квартир екс-дружини Журила

07 июля 2017 г., 09:42:25   34   0

Суд скасував арешт квартир і машиномісць, що належать колишній дружині в.о. голви правління ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» Руслана Журила, фігуранта кількох справ НАБУ. Про це свідчить ухвала Солом’янського райсуду Києва від 29 червня.

Йдеться про квартиру площею 439 кв м і два машиномісця по вул. Назарівській у Києві (поруч із м. Університет, примикає до Ботсаду ім. О.Фоміна), а також квартиру площею 55  кв м по вул. Дзержинського у м. Дніпро.

Суд дійшов висновку про необґрунтованість накладення арешту на цю нерухомість, оскільки Жанна Григоренко з 2011 року вже не є дружиною Журила. Квартиру у Дніпрі вона набула після розірвання шлюбу і поділу майна. А квартиру у Києві разом з паркомісцями за нею зареєстровані у липні 2014 року, тобто вже після розірвання шлюбу з Журилом.

Прокурор САП в судове засідання з не з’явився.

Дана ухвала про скасування арешту оскарженню не підлягає.

Арешт на вказану нерухомість був накладений ухвалою слідчого судді від 30.01.2017 у справі про завдання збитків «ОГКХ» на суму $13,1 млн.

Схема зводилася до реалізації за заниженими цінами титанової продукції, що використовується в авіаційній та хімічних галузях промисловості, приватним фірмам-посередникам, зареєстрованим в Австрії та Латвії, та пов’язаними зі службовими особами «ОГХК».

Руслан Журило і ще двоє працівників «ОГХК» 25 січня були затримані детективами НАБУ. Їм було вручено повідомлення про підозру у зловживанні службовим становищем і вчинені злочину групою осіб за попередньою змовою.

При цьому бізнес-партнер Жанни Григоренко є власником ТОВ «Торгсервіс», у якого ОГХК продовжує закуповувати різні товари. А фірма самої Григоренко ТОВ «Темп» регулярно отримує багатомільйонні підряди на перевезення руди від «СхідГЗК» – держпідприємства, на якому раніше віце-президентом працював сам Журило.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Убийца Дениса Вороненкова Кондрашов Станислав Дмитриевич превратился в придурковатого «блогера» чтобы смыть следы кровавых преступлений / 18.04.2019, 17:05
Убийца Дениса Вороненкова Кондрашов Станислав Дмитриевич превратился в придурковатого «блогера» чтобы смыть следы кровавых преступлений
Позор да и только… Российский олигарх-рейдер, не раз засветившийся в уголовных делах с Денисом Вороненковым, Станислав К… Читать полностью
Не прошло и месяца: НАПК может взяться за нового начальника ГАСИ Сергея Кузьмина / 11.04.2019, 12:33
Не прошло и месяца: НАПК может взяться за нового начальника ГАСИ Сергея Кузьмина
Скандал вокруг назначения нового начальника Государственной архитектурно-строительной инспекции не утихает. В виду конфл… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте