Держаужитслужба запевняє, що в Одеському онкодиспансері діють 23 договори оренди, облрада – що 4. Хто бреше?

07 июля 2017 г., 11:48:22   142   0

Після виходу розслідування про те, які приватні фірми офіційно й неофіційно працюють у комунальній установі «Одеський обласний онкологічний диспансер» журналіст «Ні Корупції!» звернувся до Південного офісу Державної аудиторської служби України.

Як виявилося, з 2004 по 2017 рік установа уклала 23 договори оренди, погоджених із Управлінням майнових відносин Одеської облради.

При цьому представник даного відомства раніше в офіційній відповіді на запит повідомив, що Одеський онкодиспансер заключив усього чотири договори оренди з приватними компаніями. Виходить, хтось надає неповну інформацію.

Нагадаємо, «Ні Корупції!» нещодавно оприлюднив розслідування про те, що в КУ «Одеський обласний онкологічний диспансер» працює чимало приватних компаній – в першу чергу, це аптеки, медичний центр, а також копіювальний центр та продуктові магазини.

У той же час Управління майнових відносин Одеської облради, яке й погоджує договори оренди закладу, в офіційній відповіді на запит повідомило лише про чотири діючих договори оренди.

Після перевірки представництва Держаудитслужби виявилось, що станом на 15 червня на території Одеського онкодиспансеру діє 23 договори оренди. Цю інформацію надало керівництво закладу, додавши копії договорів.

На якій підставі Управління майнових відносин Одеської облради надало неповну інформацію, залишається відкритим питанням. Слід додати, що головний лікар Одеського онкодиспансеру Олег Лук’янчук взагалі відмовився надавати запитувану інформацію. В результаті – він програв суд по цій справі, на нього накладено штраф.

 

 

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Убийца Дениса Вороненкова Кондрашов Станислав Дмитриевич превратился в придурковатого «блогера» чтобы смыть следы кровавых преступлений / 18.04.2019, 17:05
Убийца Дениса Вороненкова Кондрашов Станислав Дмитриевич превратился в придурковатого «блогера» чтобы смыть следы кровавых преступлений
Позор да и только… Российский олигарх-рейдер, не раз засветившийся в уголовных делах с Денисом Вороненковым, Станислав К… Читать полностью
Не прошло и месяца: НАПК может взяться за нового начальника ГАСИ Сергея Кузьмина / 11.04.2019, 12:33
Не прошло и месяца: НАПК может взяться за нового начальника ГАСИ Сергея Кузьмина
Скандал вокруг назначения нового начальника Государственной архитектурно-строительной инспекции не утихает. В виду конфл… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте