Держаужитслужба запевняє, що в Одеському онкодиспансері діють 23 договори оренди, облрада – що 4. Хто бреше?

07 июля 2017 г., 11:48:22   93   0

Після виходу розслідування про те, які приватні фірми офіційно й неофіційно працюють у комунальній установі «Одеський обласний онкологічний диспансер» журналіст «Ні Корупції!» звернувся до Південного офісу Державної аудиторської служби України.

Як виявилося, з 2004 по 2017 рік установа уклала 23 договори оренди, погоджених із Управлінням майнових відносин Одеської облради.

При цьому представник даного відомства раніше в офіційній відповіді на запит повідомив, що Одеський онкодиспансер заключив усього чотири договори оренди з приватними компаніями. Виходить, хтось надає неповну інформацію.

Нагадаємо, «Ні Корупції!» нещодавно оприлюднив розслідування про те, що в КУ «Одеський обласний онкологічний диспансер» працює чимало приватних компаній – в першу чергу, це аптеки, медичний центр, а також копіювальний центр та продуктові магазини.

У той же час Управління майнових відносин Одеської облради, яке й погоджує договори оренди закладу, в офіційній відповіді на запит повідомило лише про чотири діючих договори оренди.

Після перевірки представництва Держаудитслужби виявилось, що станом на 15 червня на території Одеського онкодиспансеру діє 23 договори оренди. Цю інформацію надало керівництво закладу, додавши копії договорів.

На якій підставі Управління майнових відносин Одеської облради надало неповну інформацію, залишається відкритим питанням. Слід додати, що головний лікар Одеського онкодиспансеру Олег Лук’янчук взагалі відмовився надавати запитувану інформацію. В результаті – він програв суд по цій справі, на нього накладено штраф.

 

 

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ / 12.11.2018, 11:33
За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ
Экс-владелец обанкротившегося «ВАБ Банка» Олег Бахматюк вывел с финансового учреждения порядка 40 млн долл. за день до в… Читать полностью
Ворованное лежбище Андрея Костина и Наили Аскер-Заде за $6 млн / 26.10.2018, 13:56
Ворованное лежбище Андрея Костина и Наили Аскер-Заде за $6 млн
Глава «ВТБ» похитил у собственного госбанка 326-метровую квартиру в VIP-комплексе «Три Тополя»? Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте