?Активіст: Корумпована система намагається помститися тим, хто хоче її змінити

08 июля 2017 г., 10:41:00   45   0
?Активіст: Корумпована система намагається помститися тим, хто хоче її змінити
Бабінчук Дмитро, Директор зі стратегічних комунікацій Національної Агенції із Захисту прав Землевласників, у коментарі Соцпорталу, розповів про неоціненну допомогу «Депутатського контролю» малому та середньому бізнесу Тернопільщини, а також висловив слова підтримки депутатам, проти яких намагаються відкрити надумані кримінальні справи.

Він розповів, що сьогодні українське суспільство складається з двох частин, передає depcontrol.org.

«Перша ? це горизонтальна вісь, яка об’єднує в собі малий та середній бізнес, який розташовується здебільшого в містах, аграрний сектор, який намагається відновити статус України як житниці Європи і конкурує на зовнішніх ринках. Також це волонтери і колишні військові, які намагаються об’єднати державу і склеїти її зсередини, а також невелика група депутатів, яка своїми діями і законопроектами намагається змінити систему зсередини», - розповідає Дмитро Бабінчук.

«Їм протидіє інша вісь – вертикальна. Це корумпована вертикаль, яка тисне на малий та середній бізнес податковими органами в інтересах великих олігархічних груп. На противагу селянам та аграріям діють великі угруповання, які намагаються за копійки взяти землі в оренду, та за допомогою правоохоронних органів реалізує схеми рейдерських захоплень», - продовжує він.

Він розповів, як «Депутатський контроль» допоміг захистити українських підприємців з Тернополя, які зіткнулися з потужним тиском з боку державних органів.

«По одному з таких питань до нас звернулась група компаній, яка знаходиться в Тернополі, це представники середнього бізнесу. Вони стикнулися з тиском з боку фіскальної служби, а також правоохоронців. Я, в свою чергу, звернувся до Вадима Руденка, який надіслав відповідну кількість запитів, дякуючи зусиллям депутатів «Депконтролю», через деякий час, цей тиск був припинений», - сказав він.

Він зазначив, що сьогодні корумпована державна система намагається зупинити тих, хто хоче змінити державу зсередини.

«Але важливо інше, коли такі люди, я називаю їх «воїни світла», об’єднуються довкола ідеї нової держави, яка базується на європейських принципах рівності, однакових можливостей і прозорих правил ведення бізнесу і намагаються змінити систему зсередини, то система сприймає це як загрозу. Система намагається помститися таким людям, і саме сьогодні я хотів би передати слова підтримки Вадиму Руденку, оскільки це та відважна людина, яка не побоялася кинути виклик системі», - наголосив активіст.

Він закликав підтримати «Депутатський контроль» у зв’язку із незрозумілими кримінальними провадженнями проти його членів.

«Я закликаю всіх людей: приватних підприємців, малий та середній бізнес, аграріїв, військових, волонтерів і молодь об’єднатися навколо ідеї створити кращу країну. Дуже важливо, щоб ми мали тих провідників, які, як Прометей, несуть щось хороше для нашої країни. «Депутатський контроль» справді допомагає», - підсумував він

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

«Удавка» для «Росгвардии» / 21.01.2019, 19:06
«Удавка» для «Росгвардии»
В самом конце прошлого года глава Москвы Сергей Собянин отметил активное участие ГК «МИЦ» в общественной жизни столицы. … Читать полностью
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов / 29.12.2018, 13:12
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов
Стало известно, по какой схеме экс-миллиардер Щукин и его зять Узбеков могли вывести из России десятки миллионов евро и … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте