За що Порошенко нагородив орденом корупціонера Кулика

08 июля 2017 г., 22:52:00   58   0
За що Порошенко нагородив орденом корупціонера Кулика

Як тільки стало відомо про нагородження колишнього  військового прокурора сил АТО Костянтина  Кулика державним орденом на честь Дня Конституції, я зробив напівжартівливе  припущення, що орден “За заслуги” ІІІ ступені, Костя отримав за аферу з $ 1,5 мільярда.

Бо, ніяких заслуг перед країною, окрім незаконного збагачення під час війни у Кості немає. А перед режимом Порошенка, з цією аферою, заслуга є. За це, власне, Петро Олексійович його і нагородив.

Ось, такий в мене легкий сарказм був.

Проте, в ГПУ  з нагородою Кулику ніяких жартів, або сарказму не було. Все по чесняку:

“Прес - секретар генпрокурора Лариса Сарган повідомила “Українській правді”, що Генпрокуратура зробила подання до АП про нагородження Кулика через вклад у конфіскацію 1,5 млрд екс-їхпрезидента Віктора Януковича. Відомство також робило відповідні подання на заступників генпрокурора Євгена Єніна та Анжелу Стрижевську. Єнін отримав нагороду, Стрижевської в указі немає.

"Зокрема, Костянтин Кулик - у зв’язку зі здійсненням процесуального керівництва у провадженні за фактом розслідування окремих епізодів діяльності злочинної організації Януковича, внаслідок чого отримані обвинувальні вироки суду низці учасників цієї організації, а також застосовано процедуру спецконфіскації частини активів організації на суму 1,3 млрд. дол. США", - повідомила Сарган.

Насправді, цією відповіддю Лариса Сарган повідомила наступне : Нам, тобто владі, настільки похуй на закон, право, моральність і здоровий глузд,що ми навіть за шахрайство і злочини проти правосуддя нагороджуємо один одного і цинічно повідомляємо про це на всю країну.

Натомість, не повинно бути жодних сумнівів у тому, що ,типу, спецконфіскація “півтора мільйарду доларів злочинного угруповання Януковича”, це нахабна афера загальнодержавного масштабу оборзєвших від безкарності і хворобливого відчуття власної богообраності дрібних шахраїв і полупокерів, які за збігом обставин і завдяки дезорієнтації, в певний час, більшої частини населення, захопили і досі утримують владу в Україні.

Будь-який дослідник цього питання, який спробує зібрати інформацію щодо наявності в Україні $1,5 млрд “банди Януковича”, зіткнеться з абсолютно суперечливими заявами українських високопосадовців з цього приводу. Дивимось сюди.

Червень 2014. Заступник Генерального прокурора, Олексій Баганець,  заявляє, що ГПУ  заарештувала рахунки колишнього голови НБУ Сергія Арбузова на яких зберігаються цінні папери у вигляді ОВДП на суму $1,8 мільйарда й 1,2 мільйарда гривень.  Зверніть увагу, долари згадуються саме в цінних паперах.

Вересень 2015 . Повідомлення ГПУ : "Генеральною прокуратурою України встановлено і заарештовано рахунки компаній-нерезидентів України, афілійованих з Арбузовим С.Г., в національних банківських установах на загальну суму 49,51 мільйона доларів США, серед яких облігації внутрішньої державної позики номінальною вартістю 1,021 мільярда доларів США і 1,495 мільярда гривень".

Тут мова поки ще йде за ОВДП у доларах , до яких додалися $49,5 мільйонів у грошах. Але, близько 800 мільйонів доларів в державних облігаціях, якщо порівняти і з повідомленням Баганця, вже  з-під арешту ГПУ кудись поділися.

Лютий 2016 року.  Прем’єр-міністр  Яценюк заявляє, що 1,5 мільярда доларів Януковича і Ко  арештовані і знаходяться в Ощадбанку. Тобто, 500 мільйонів доларів Арсеній Петрович до суми арештованих коштів своєю заявою, чи то додав, чи то повернув, але про  ОВДП мова в нього вже не йшла. Цікаво, що всі ці гроші опинилися під щільним контролем одного з найближчих друзів Яценюка, і за сумісництвом,  голови Ощадбанку - Андрія Пишного.

І ось день переможної спецконфіскації. 28 квітня 2017 року.

Юрій Віталійович, разом з точно таким комсомольським вилупком, як і він сам, Олександром Турчиновим і дружбаном  Яценюка - Андрієм Пишним, впевнено рапортує про конфіскацію у злочинного угрупування Януковича півтора мільярду доларів за рішенням суду і про перерахування цих коштів з Ощадбанку, де вони знаходилися, до Держказначейства.

Зауважу, що сам Янукович від цих грошей через своїх адвокатів відхрестився.

Одразу після цього повідомлення в тирнеті намалювалася відома українська борцунья з корупцією Олена Тищенко, яка за часів Януковича чалилася в Московському СІЗО за корупцію.

Пані Олена, не вкуривши суті гешефту, повідомила, що конфісковано було ОВДП на $1,5 ярди, додавши, що було ще півмільярда долярів у грошовому вигляді, які десь походу зникли. Втім, Олена Тищенко дякувала  за цю конфіскацію  Луценку, Турчинову, Пашинському, Тані Чорновол і собі коханій. Бо, як повідомила пані Олена, саме через неї, перелічені особи в 2015 році дізналися про існування цих  цінних паперів.

Кхм... А як же пан Баганець у 2014 році, хочеться спитати? Ну, то таке.

Проте,  мабуть, на інформацію від Олени Тищенко і коменти в соцмережах, в тому сенсі, що, скоріш за все, конфісковані були облігації внутрішньої позики, жваво відреагував  пан Луценко, який звертаючись у Фейсбуці до Михайла Чаплиги  наголосив, - “Міша, ми забрали бакси, а не облігації.”

Далі стає ще цікавіше. Вже в той же день в тирнеті з’являються фотографії вироку такому собі  громадянину Аркадію  Кашкіну, за яким і була проведена спецконфіскація $1,5 ярда.

І поки всі, більш-менш, адекватні юристи терли очі, намагаючись зрозуміти, чи не фейк вони побачили на цих фото, в ефірі з’явився майбутній орденоносець, заступник Генпрокурора Євген Єнін, який обіцянкою притягнути до кримінальної відповідальності всіх, хто опублікував  вирок Кашкіну, підтвердив реальність цього вироку. Сбушник, розвідник і дипломат, чи, як там ще себе позіціонує, пан Єнін, звісно, ніразу не спалився. Особливо в тому,  що він такий самий юридичний дебіл, як і його начальник Юрій Луценко  і підлеглий Костянтин Кулик.

Втім, підстави нервувати у Єніна були. Бо, навіть неповний текст вироку, який потрапив у відкриті джерела, дав змогу впевнитися, що відбулася грандіозна фінансово-юридична афера. Тобто, владою був скоєний зухвалий злочин проти правосуддя.

По-перше. Справа була відкрита військовою прокуратурою сил АТО під керівництвом Костянтина Кулика 15 березня 2017 р., а вже 28 березня по ній був оголошений вирок. Таким чином, все  кримінальне провадження в яке увійшли: досудове розслідування, (треба думати, всебічне і об’єктивне), спрямування до суду з послідуючим автоматичним розподілом справи, судовий розгляд,  підготовка, написання і оголошення вироку, без чотирьох вихідних, вклалося у 9 днів! Але, так не буває. А з урахуванням суті провадження і його фінансового об’єму, так не могло бути фізично. І саме цей термін у дев’ять днів дає однозначні підстави вважати дану кримінальну справу сфальсіфікованою. Але, не тільки він.

По-друге. Спеціальна конфіскація, яка відбулася у справі Кашкіна, є абсолютно незаконною, бо вона жодним чином не відповідає критеріям закладеним у ст.ст. 96-1 і 96-2 Кримінального кодексу України, в яких ця спецконфіскація прописана.

Власне, що відбулося? Засудили одну людину, а гроші конфіскували у інших осіб, до яких засуджений не має ніякого відношення. 

Тепер за таким алгоритмом у громадян України з’являється дуже багато чудових перспектив щодо їх власного майна.  Думаю, цей злочинний прецедент, коли судять Васю, а майно відбирають у Вані і Тані, скоро почне гуляти країною.

По-третє. Засуджений Аркадій Кашкін є добрим знайомцем Кості Кулика з яким, свого часу, разом працював у прокуратурі Харківської області. Кашкін був засуджений як директор підприємства  “Газ України - 2020”, яку відносять до фінансового гаманця сім’ї Януковичей - Сергія Курченка. Частину вкрадених у держави коштів, за часів Януковича, Курченко  відмивав через податковий майданчик нині покійного терориста Євгена Жиліна, який по лінії ГПУ кришував  тоді ще співробітник ГПУ Костянтин Кулик. (Це окрема історія, яка, маю надію, ще буде висвітлена).

По-четверте. В 2015 році Кашкін вже отримав вирок за своє керівництво підприємством Курченка. І, якщо тоді, він був засуджений, як підставний директор, то зараз Кашкін виконав роль підставного обвинуваченого. Але, в будь-якому разі,судити два рази за одне й теж заборонено Конституцією.

Йдемо далі. При детальному вивченні другої фотографії вироку Аркадію Кашкіну ми можемо зробити деякі обчислення конфіскованих активів кіпрських офшорів до яких і була застосована спецконфіскація.

Отже, тільки на цій сторінці ми бачимо, що облігацій внутрішньої державної позики у кіпрських фірм було конфісковано на суму 436 160 000 доларів США, а грошових коштів в іноземній валюті на суму 95 664 758 доларів США.  ОВДП на  $436 мільйонів...

Стоп. А як же запевнення Луценка Чаплиге, що “забрали бакси, а не облігації”?  Невже Юрій Віталійович збрехав? Таки збрехав. І бреше далі, разом з усіма учасниками афери до яких долучилися Міністр фінансів Данилюк, Голова НБУ Гонтарева і кінцевий бенефіціарій оборудки - Петро Олексійович Порошенко.

3-го  травня на офіційному сайті Президента України з’являється повідомлення про зустріч Порошенка з Міністром фінансів Олександром Данилюком і Головою Національного банку України Валерією Гонтаревою, під час якої оголошено, що на виконання рішення суду, яке вступило в законну силу, до Держбюджету зараховано  1,1 мільярда доларів і 199 мільйонів доларів у цінних паперах.

Цікаво, що в цьому ж повідомленні про зарахування конфіскованих доларів до Держбюджету, Порошенко каже про зарахування цих самих коштів і до Золотовалютного резерву України. І хоч би хтось Петру Олексійовичу пояснив, що Держбюджет і ЗВР, це трошки різні речі. Ну, на такі дрібниці у нас вже давно ніхто уваги не звертає. Особливо Гарант Конституції. Головне - нагодувати піпл переможними реляціями, а як вони співвідносяться з дійсністю нікого не хвилює.

Ніхто ще не заплутався у числах і цифрах конфіскованого бабла?

Давайте для закріплення.

1.    Ю. Луценко - конфісковано $ 1,5 мільярда грошей, а не облігацій.

2.    О. Тищенко - конфісковано $1,5 мільярда у вигляді облігацій. Грошей було $500 мільйонів, але вони кудись зникли.

3.    П. Порошенко - конфісковано $1,1 мільярда плюс 199 мільйонів облігаціями.

4.    Згідно частини вироку суду громадянину Кашкіну - конфісковано $ 436 мільйонів у вигляді облігацій внутрішньої державної позики і близько 96 мільйонів доларів грошима.

За цим всім калейдоском варіантів  впевненим можна бути тільки в одному - нам відверто брешуть і навіть не дуже пілкуються, аби узгоджувати свою брехню. До того ж, коментувати різницю у мільйарди гривень між різними варіантами, в ГПУ теж ніхто не збирається.

І дійсно, фігня яка! Зникло  кудись 13 мільярдів гривень ($ 500 мільйонів) зі слів колишньої очильниці управління МВС з повернення активів отриманих незаконним шляхом Олени Тищенко, ну і збс. Сказала пані Олена не питати за це, ось ніхто і не питає. Десь поділися 10 мільярдів гривень ($ 400 мільйонів) по дорозі від Луценка в Ощадбанку до держбюджету і Держказначейства -  вобще не беріть дурного в голову. Може Юрій Віталійович просто переплутав щось про $1,5 ярда. Або спиздив трохи. Життя - річ невдячна. Раптом Юрію Віталійовичу знов у Мокошино, а жінці новий мерс захочеться? Як на такий чорний день не відкласти?

Проте, операція з прикриття багатомільярдної афери влади продовжилася і до неї підключилася Державна казначейська служба України, яка порадувала листом до ГПУ щодо зарахувань конфіскованих за рішенням Краматорського суду коштів до Держбюджету.

З цього листа, підписаного  заступником Голови ДКСУ Грубіяном (це прізвище), ми можемо  дізнатися, що той самий конфіскований мільярд доларів, насправді, з Ощадбанку нікуди не дівся, а продовжує там і далі знаходитися, незважаючи на гучні заяви  пана Луценка про те, що, типу, йес, ми це зробили і мегаісторичне селфі  ГенплокуЛОЛа разом з Андрієм Пишним і Олександром Турчиновим.

Виявляється, коніфісковані 1 117 273,66 тис. дол. США таки  були зараховані у Держбюджет, але на валютний рахунок відкритий на ім’я Казначейства в АТ “Ощадбанк”. І це теж якась мулька. Навіщо Казначейству відкривати валютний рахунок  в “Ощадбанку”, якщо сама ДКСУ на своєму сайті прямо вказує, що для перерахування коштів  в іноземній валюті до Держбюджету вона має рахунок в  державному “Укрексімбанку”?

А, забув! Пишний же в темі!

Отже, “Ощадбанк”. Скажіть, хііба це не прекрасно?  Пам’ятаєте метафоричні розповіді Юрія Віталійовича про тяжку працю операціоністок по переведенню гігантської суми в доларах з Ощадбанку до Держказначейства? Про п’ятнадцять тон готівки і слона зі слоненятком?  Думаю, пану Луценку важче було б перекласти сто баксів зі своєї кишені до сумочки  Ірини Степанівни.

Але це не все. М’яко кажучи. Бо нещодавно з’явилася відповідь Голови ДКСУ Тетяни Слюз на запит нардепа Сергія Лещенка відносно злополучної спецконфіскації до Держбюджету мільярду доларів за вироком Краматорського суду. Так ось, пані Слюз повідомляє, що за цією конфіскацією, до  спеціального фонду Держбюджету надійшло 29 мільярдів 665 тисяч 239 гр,, що є гривневим еквівалентом 1 мільярду 117 мільйонів 273 тисяч доларів США.

Чудово. Дуже чудово. У Пишного в “Ощадбанку” лежить мільярд з гаком доларів США, про що навіть є виписка банку, а в держбюджет зараховується майже 30 мільярдів гривень, типу, еквивалента доларового міільярлу.

Розумієте, да? Ось, коли ви йдете в обмінник поміняти бакси, у вас бакси забирають, а віддають гривню. В українському держбюджеті часів Порошенка все по іншому. Тут і бакси залишаються і гривні з’являються. А, якщо додати те, що конфісковані доляри зараховані Порошенком  окремо ще й до Золотовалютного резерву, то треба визнати, що фінансовий геній Петра Олексійовича залишає далеко позаду усіляких Блумбергів і Соросів, і навіть самого Мавроді

Всього рік тому Порошенко  перед усією країною підіймав очі до неба і молився богу, аби міжнародні кредитори дали мільярд доларів позики. І подивіться, який  прогрес! Виявляється, такі гроші можна і в Україні віднайти. Хоча, не віднайти, а намалювати. Тобто, надрукувати.  Бо, скоріш за все, вся ця афера влади з  “конфіскацією грошей банди Януковича” відбулася  задля прихованої емісії на десятки мільярдів гривень.

А щоб не було питань, чому  інформація, яка міститься у вироку громадянину Кашкіну  щодо спецконфіскації облігацій внутрішньої державної позики, ніяким чином не співпадає з офіційними повідомленнями  про зарахування до бюджету  доларів виключно у грошовому вигляді, цей вирок треба засекретити.  Що і було зроблено.

Натомість, пана Єніна, який пообіцяв переслідувати всіх, хто цей вирок буде публікувати, треба нагородити державним орденом. Так само, як і колишнього військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика, який був головним виконавцем у фейковій справі з засудження Аркадія Кашкіна, з яким Кулик, як прокурор, особисто підписав угоду  про визнання вини, за якої і відбулася незаконна і злочинна спецконфіскація.  За що ще можна нагородити в нашій державі прокурорського корупціонера, як не за корупційну аферу загальнодержавного масштабу?

Олександр Ружанський

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Убийца Дениса Вороненкова Кондрашов Станислав Дмитриевич превратился в придурковатого «блогера» чтобы смыть следы кровавых преступлений / 18.04.2019, 17:05
Убийца Дениса Вороненкова Кондрашов Станислав Дмитриевич превратился в придурковатого «блогера» чтобы смыть следы кровавых преступлений
Позор да и только… Российский олигарх-рейдер, не раз засветившийся в уголовных делах с Денисом Вороненковым, Станислав К… Читать полностью
Не прошло и месяца: НАПК может взяться за нового начальника ГАСИ Сергея Кузьмина / 11.04.2019, 12:33
Не прошло и месяца: НАПК может взяться за нового начальника ГАСИ Сергея Кузьмина
Скандал вокруг назначения нового начальника Государственной архитектурно-строительной инспекции не утихает. В виду конфл… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте