Підозрюваному у хабарництві митникові, в якого вилучили $72 тис., суд призначив $18 тис. застави

10 июля 2017 г., 07:54:10   69   0

Слідча суддя Шевченківського районного суду Львова Наталія Луців-Шумська призначила запобіжний захід у виді тримання під вартою на 60 днів для Володимира Руденка, начальника відділу оперативного реагування № 2 міжрегіональної митниці ДФС України, якого підозрюють в отриманні хабара.

Про це стало відомо з ухвали суду від 15 червня, яку оприлюднили в судовому реєстрі лише 3 липня, інформують "Наші гроші. Львів".

Строк тримання під вартою – з 15 червня до 13 серпня 2017 року включно. Як альтернативу суд дозволив випустити його під заставу у 480 тис. грн.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook 3 червня повідомив, що начальника відділу Міжрегіональної митниці затримали під час одержання чергового місячного збору неправомірної вигоди від службових осіб Львівської митниці у розмірі 60520 дол. США та 10 тис. грн.

Втім, згідно з ухвалою суду, 60520 дол. США та 10 тис. грн не були хабарем, а коштами, які вилучили з автомобіля, яким керував підозрюваний. Натомість розмір хабара становив 12 тис. дол. США, які також вилучили (313,8 тис. грн за курсом НБУ).

У судовому документі зазначено, що Володимира Руденка відрядили до Львівської митниці з 15 травня до 2 червня цього року «з метою протидії контрабанді та боротьби з порушеннями митних правил».

31 травня в телефонній розмові підозрюваний домовився про зустріч «для обговорення службових питань» із начальником відділу митного оформлення митного поста «Шегині». Того ж дня вони зустрілися на вулиці Костюшка у Львові. Під час зустрічі Руденко нібито поставив вимогу оплати за не створення штучних перешкод у здійсненні службової діяльності начальником відділу митного поста «Шегині», чиє ім’я в ухвалі зашифроване.

Передача грошей відбулась наступного дня на території ресторанно-готельного комплексу «Львівське передмістя», що в селі Рясне-Руська.

Прокурор військової прокуратури Львівського гарнізону просив у суду призначити вищу заставу – 2 млн грн, втім суддя, враховувати майновий стан підозрюваного, призначила лише 480 тис. грн.

Як повідомляв "Ні корупції!", Приморський районний суд Одеси призначив заставу в розмірі 480 тисяч гривень для працівника філії «Одеське управління військової торгівлі» Концерну «Військторгсервіс», який попався на хабарі в 75 тисяч доларів США. Таким чином, застава склала чверть від суми хабара.

Читайте також НА КИЇВЩИНІ МИТНИКИ НА ХАБАРАХ ЩОМІСЯЦЯ ЗАРОБЛЯЛИ ПО $100 ТИСЯЧ ДО ЗАРПЛАТИ

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Убийца Дениса Вороненкова Кондрашов Станислав Дмитриевич превратился в придурковатого «блогера» чтобы смыть следы кровавых преступлений / 18.04.2019, 17:05
Убийца Дениса Вороненкова Кондрашов Станислав Дмитриевич превратился в придурковатого «блогера» чтобы смыть следы кровавых преступлений
Позор да и только… Российский олигарх-рейдер, не раз засветившийся в уголовных делах с Денисом Вороненковым, Станислав К… Читать полностью
Не прошло и месяца: НАПК может взяться за нового начальника ГАСИ Сергея Кузьмина / 11.04.2019, 12:33
Не прошло и месяца: НАПК может взяться за нового начальника ГАСИ Сергея Кузьмина
Скандал вокруг назначения нового начальника Государственной архитектурно-строительной инспекции не утихает. В виду конфл… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте