Директор Центру протидії корупції: Пояснила Тіллерсону, чому політична корупція блокує всі реформи

10 июля 2017 г., 06:41:28   40   0

Директор Центру протидії корупції Дар`я Каленюк розповіла, що на зустрічі з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном, пояснила держсекретарю, чому велика політична корупція блокує всі реформи в державі - корупціонери розкрадають державні ресурси, потім інвестують чорний кеш у вибори, отримують державні посади, щоб далі красти.

Про це Дар`я Каленюк написала на своїй стоірнці у Фейсбук за результатами зустрічі.

"Корупціонери поза конкуренцією, вони роблять гроші на штучних монополіях і не пускають іноземних інвесторів. І це можливо із-за того, що правоохоронні органи залежні від політиків та кришують всі ці схеми. Як то ГПУ", - написала Каленюк і додала:

"Показала світло в кінці тунеля - роботу НАБУ, зокрема останню спільну з фбр спецоперацію по Розенблату. Пояснила, що ефективна боротьба з корупцією є обовязковою передумовою виграшу війни з Росією. Попросила пана Тіллерсона передати президентові два месаджа: 1) створити швидко антикорупційний суд з окремою процедурою добору суддів; 2) припинити атаку на НАБУ."

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

«Удавка» для «Росгвардии» / 21.01.2019, 19:06
«Удавка» для «Росгвардии»
В самом конце прошлого года глава Москвы Сергей Собянин отметил активное участие ГК «МИЦ» в общественной жизни столицы. … Читать полностью
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов / 29.12.2018, 13:12
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов
Стало известно, по какой схеме экс-миллиардер Щукин и его зять Узбеков могли вывести из России десятки миллионов евро и … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте