Одеський службовець за хабар у 350 тисяч гривень отримав умовний термін

10 июля 2017 г., 12:15:52   36   0

Умовним терміном закінчилась справа старшого слідчого Головного управління Міндоходів в Одеській області Дмитра Вдовиченка, який був визнаний Приморським районним судом Одеси винним у шахрайстві в особливо великих розмірах.

У вироку зазначено, що Дмитру Вдовиченку, посадовцю, який витребував від підприємців 350 тисяч гривень за начебто закриття справ проти них за несплату податків, призначили покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі, але вирок не буде приведений у виконання, якщо екс-слідчий відомства не скоїть протягом року нове кримінальне правопорушення.

Таким чином, фактично Дмитру Вдовиченку дали умовний термін за хабар у понад третину мільйона.  Це слідує з відомостей Реєстру судових рішень.

У провадженні посадовця перебувала справа підприємців про ухилення від сплати податків. Він вирішив створити видимість того, що за певну суму може закрити дане кримінальне провадження. Гроші від підприємців Дмитро Вдовиченко отримав у квітні 2014 року, після чого його затримали співробітники СБУ. Таким чином, справа тягнулася більше двох років, і врешті-решт посадовець вийшов з умовним терміном.

Більше того, застава для Вдовиченка за скоєння цього злочину склала всього 243,6 тисяч гривень. Суд присудив ці гроші повернути.

 

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

«Удавка» для «Росгвардии» / 21.01.2019, 19:06
«Удавка» для «Росгвардии»
В самом конце прошлого года глава Москвы Сергей Собянин отметил активное участие ГК «МИЦ» в общественной жизни столицы. … Читать полностью
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов / 29.12.2018, 13:12
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов
Стало известно, по какой схеме экс-миллиардер Щукин и его зять Узбеков могли вывести из России десятки миллионов евро и … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте