Одеський службовець за хабар у 350 тисяч гривень отримав умовний термін

10 июля 2017 г., 12:15:52   32   0

Умовним терміном закінчилась справа старшого слідчого Головного управління Міндоходів в Одеській області Дмитра Вдовиченка, який був визнаний Приморським районним судом Одеси винним у шахрайстві в особливо великих розмірах.

У вироку зазначено, що Дмитру Вдовиченку, посадовцю, який витребував від підприємців 350 тисяч гривень за начебто закриття справ проти них за несплату податків, призначили покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі, але вирок не буде приведений у виконання, якщо екс-слідчий відомства не скоїть протягом року нове кримінальне правопорушення.

Таким чином, фактично Дмитру Вдовиченку дали умовний термін за хабар у понад третину мільйона.  Це слідує з відомостей Реєстру судових рішень.

У провадженні посадовця перебувала справа підприємців про ухилення від сплати податків. Він вирішив створити видимість того, що за певну суму може закрити дане кримінальне провадження. Гроші від підприємців Дмитро Вдовиченко отримав у квітні 2014 року, після чого його затримали співробітники СБУ. Таким чином, справа тягнулася більше двох років, і врешті-решт посадовець вийшов з умовним терміном.

Більше того, застава для Вдовиченка за скоєння цього злочину склала всього 243,6 тисяч гривень. Суд присудив ці гроші повернути.

 

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ / 12.11.2018, 11:33
За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ
Экс-владелец обанкротившегося «ВАБ Банка» Олег Бахматюк вывел с финансового учреждения порядка 40 млн долл. за день до в… Читать полностью
Ворованное лежбище Андрея Костина и Наили Аскер-Заде за $6 млн / 26.10.2018, 13:56
Ворованное лежбище Андрея Костина и Наили Аскер-Заде за $6 млн
Глава «ВТБ» похитил у собственного госбанка 326-метровую квартиру в VIP-комплексе «Три Тополя»? Читать полностью

Лента новостей

12 ноября 2018 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте