На Черкащині міський голова «урізав» собі премії

10 июля 2017 г., 11:52:03   51   0

Олексій Юрченко, фото - з ФБ

Голова Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади, що у Черкаській області,  Олексій Юрченко звернувся до місцевих депутатів з проханням утричі зменшити йому  щомісячну премію.

«Враховуючи, що від 26 травня місячний оклад міського голови з чисельністю до 15 тисяч населення становить 5100 гривень, попросив сесію зменшити мені премію із 270 до 95%», - пояснив Олексій Юрченко у коментарі місцевому виданню Вісті Черкащини.

Надбавку у 270 процентів пан Юрченко отримував до підвищення окладу, від початку цього року. Таким чином, його зарплатня складала 10,5 тис.грн. у місяць.

Олексій Юрченко, перемігши на виборах, очолив місцеву громаду у грудні минулого року.

До цього працював завідувачем патологоанатомічного відділення Тальнівської центральної районної лікарні.

Згідно з поданою за 2016 рік декларацією, володіє третиною квартири загальною площею 59.2 м2 у Тальному. Решта помешкання належить дружині та синові. Квартиру родина придбала у вересні 2014 року. Вартість помешкання декларант не вказав.

Також Олексій Юрченко задекларував 55694 грн. заробітної плати, отриманої минулоріч за основним місцем роботи у ЦРЛ, та 19306 грн. за сумісництвом.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

«Удавка» для «Росгвардии» / 21.01.2019, 19:06
«Удавка» для «Росгвардии»
В самом конце прошлого года глава Москвы Сергей Собянин отметил активное участие ГК «МИЦ» в общественной жизни столицы. … Читать полностью
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов / 29.12.2018, 13:12
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов
Стало известно, по какой схеме экс-миллиардер Щукин и его зять Узбеков могли вывести из России десятки миллионов евро и … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте