Комунальниця Труханова в обхід тендерів платить за водія з машиною своїй благодійній організації

14 февраля 2018 г., 06:20:37   39   0

Марина Ігоніна з мером Одеси Геннадієм Трухановим

Комунальне підприємство «Центр реабілітації осіб з вадами психофізичного розвитку» (Одеса) з початку року замовило у благодійної організації «Інститут реабілітації осіб з вадами психофізичного розвитку ім Януша Корчака» послуг з перевезення на 0,8 млн грн.

Про це пише «Избирком».

В січні-лютому комунальники уклали з інститутом чотири угоди про надання транспорту з водієм в поточному році. Всі вони були укладені по неконкуретній процедурі і по максимальній допороговій сумі – майже 200 тисяч.

На початку минулого року – 18 січня, комунальники також уклали чотири угоди з Інститутом щодо транспортних послуг. Таким чином, протягом року, КП замовило послуг перевезення на 1,60 млн грн, всі без проведення тендерів.

Засновниками «Інститут реабілітації осіб з вадами психофізичного розвитку ім Януша Корчака» є Ірина Любанецька, Ірина Галіна, Маргарита Созонюк, Інна Літняк та Марина Ігоніна.

Ігоніна і очолює КП «Центр реабілітації осіб з вадами психофізичного розвитку», який замовив послуги її благодійної організації.

Від «Наших грошей»

Комунальний «Центр реабілітації осіб з вадами психофізичного розвитку» та благодійна організація «Інститут реабілітації осіб з вадами психофізичного розвитку ім Януша Корчака» були зареєстровані в 2005 році за однією адресою а Одесі. Також в угодах указано, що з 2012 року сторони працюють на базі спільного використання майна.

Всі угоди укладені «заднім числом»: вони почали діяти з 2 січня поточного року, тоді як були підписані в період з 29 січня по 5 лютого. В договорах вказана загальні витрати на зарплатню водія, пальне та ремонт авто, але не вказаний термін дії цих документів або почасові витрати на отримання послуги.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Фигуранта дела Магомедовых генерала Михаила Кийко вызвали на допрос в Генпрокуратуру / 21.05.2018, 14:24
Фигуранта дела Магомедовых генерала Михаила Кийко вызвали на допрос в Генпрокуратуру
Генерального директора «Объединенной зерновой компании» которая входила в орбиту арестованных братьев Магомедовых Михаил… Читать полностью
Вологодский популист Олег Кувшинников / 18.05.2018, 13:57
Вологодский популист Олег Кувшинников
Аппетит, как известно, приходит во время еды. У классиков русской литературы подобное утверждение было наглядно описано … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте