«Енергоатом» купив російське підсанкційне обладнання за 42 мільйони у фаворита «Укртрансгазу»

13 апреля 2018 г., 06:20:37   103   0

ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» 30 березня уклав угоду з ТОВ «Норма Плюс» про придбання обладнання на 41,86 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 20 листопада з метою впровадження відвантаження відпрацьованого ядерного палива у контейнери «Holtec International» поставлять комплект обладнання для технічного переоснащення модернізованої системи перевантаження та транспортування палива МПУ-В-213-1-У4.2 блоків №1-2 виробництва ЗАТ «Діаконт» (Росія). Останнє перебуває під санкціями РНБОУ разом зі своєю дочірньою компанією «Diakont s.r.l.» (Італія).

Ціни окремих складових комплекту в договорі замовником не оприлюднені.

Закупівлю провели за переговорною процедурою через відсутність конкуренції. В обґрунтуванні сказано, що систему модернізували у 2006 році із залученням «Діаконту» – розробника, виробника і власника ексклюзивних авторських прав. Софт системи управління має закритий програмний код і не може передаватися стороннім чи змінюватися без погодження з розробником. Нині в Україні лише «Норма Плюс» має потрібні дозволи та довіреність від «Діаконту» і володіє необхідними технічними засобами для технічного переоснащення.

Засновниками фірми «Норма плюс» є Вікторія Жданенко і Петро Кулінічев. Батько останнього Костянтин Кулінічев у 2007 році був заступником мера Кременчука Полтавської області Миколи Глухова.

Вікторія Жданенко володіє ТОВ «Грінландія-Україна» разом з Олександром Жданенком.

Усього з 2008 року «Норма Плюс» отримала підрядів на 675,45 млн грн, з яких 627,69 млн грн. – у системі ПАТ «Укртрансгаз».

Нагадаємо, ГПУ підозрює службових осіб службовців «Укртрансгазу» у сприянні виграшу підрядів на суму понад 500 млн грн фірмам, що нібито входять до групи «Інтерпайп» Віктора Пінчука. Слідство вважає, що за сприяння службовців «Укртрансгазу» та його Управлінь магістральних газопроводів у 2017 році було створено штучні умови для перемоги у конкурсних торгах фірми «Норма Плюс», ТОВ «Газпромбудмонтаж» і ПАТ «ПВІ ЗІТ Нафтогазбудізоляція».

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Владелец банка "Кубань-кредит" Виктор Бударин дрессирует силовиков и судей Краснодарского края / 06.12.2018, 18:41
Владелец банка "Кубань-кредит" Виктор Бударин дрессирует силовиков и судей Краснодарского края
В начале ноября в Краснодаре пышно отметили 25-летие ЗАО «Кубанская марка» — фирмы, из которой «выросла» самая влиятельн… Читать полностью
За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ / 12.11.2018, 11:33
За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ
Экс-владелец обанкротившегося «ВАБ Банка» Олег Бахматюк вывел с финансового учреждения порядка 40 млн долл. за день до в… Читать полностью

Лента новостей

11 декабря 2018 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте