Здорожчання проїзду в Києві: Луценко розповів, чи допоможе бойкот

16 июля 2018 г., 15:07:00   36   0
Здорожчання проїзду в Києві: Луценко розповів, чи допоможе бойкот
Можливо, ніхто б і не обурювався через підвищення вартості проїзду у київському міському транспорті, якщо б ми чітко бачили затрати і видатки того ж метрополітену. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів народний депутат фракції «Батьківщина», активіст Євромайдану, боєць батальйону «Азов» Ігор Луценко.

На думку нашого співрозмовника, бойкот, пов'язаний з підвищенням вартості проїзду у київському міському транспорті, ні до чого не приведе. Ти не менш, реакція громадян є правильною.

«На сьогодні є ряд претензій щодо прозорості цього підвищення. Можливо, ніхто б не сказав кривого слова проти підвищення, якщо б ми чітко бачили затрати і видатки метрополітену», - пояснює експерт.

«Щодо видатків метрополітену: чудовим прикладом є ця епопея з Фуксом, коли просто через маніпуляції той борг, що, по-перше, невідомо, як виник, там своя історія ще за часів Януковича, а по-друге, він вимагав в принципі той борг не віддавати під приводом санкцій щодо РФ, тим не менш РНБО і київська влада «прохлопали», і зараз вони вимушені виплачувати цей борг з відсотками, і це є затрати київського метрополітену. Я вже не беру аспект доцільності і правильності цієї закупки», - додає Луценко.

Експерт звертає увагу на той факт, що реклама в метро була завжди поза бюджетом метрополітену.

«Це дуже проблемно, тобто доходи не потрапляють в бюджет самого підприємства, а проходять десь повз. Звісно, рекламою не окупиш метрополітен, але реклама — це лише один з прикладів, а таких прикладів можна приводити практично з кожної закупівлі. Тому ми маємо таке ставлення до метрополітену, і підвищення тарифів — це просто спроба загасити ці всі неефективні моменти управління метрополітеном», - констатує співрозмовник видання

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Многостаночник Ильдар Узбеков выводит все, что можно / 13.10.2018, 23:20
Многостаночник Ильдар Узбеков выводит все, что можно
Зять миллиардера Александра Щукина, Ильдар Узбеков, мог выводить миллиарды полковника Дмитрия Захарченко. А сейчас вывод… Читать полностью
Тариэл Васадзе вызван на допрос в НАБУ / 21.09.2018, 10:24
Тариэл Васадзе вызван на допрос в НАБУ
Национальное антикоррупционное бюро Украины вызывает на допрос Тариэла Васадзе. Читать полностью

Лента новостей

18 октября 2018 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте