У Туркменії з 1 січня скасовують безкоштовну електрику, газ, воду і сіль

26 сентября 2018 г., 14:29:00   37   0
У Туркменії з 1 січня скасовують безкоштовну електрику, газ, воду і сіль

Уряд Туркменії розпорядився з 1 січня 2019 роки припинити безкоштовно надавати жителям країни електроенергію, газ, питну воду і поварену сіль.

Як повідомляє Державне інформагентство Туркменістану, це рішення прийнято для «досягнення стійкого і системного розвитку держави в усіх напрямках, раціонального використання базових ресурсів, а також подальшого вдосконалення соціальних пільг», пише Коммерсантъ.

Уточнюється, що електрика, вода, газ і сіль будуть поставлятися населенню по «пільговим цінам». Уряд Туркменії має розробити відповідні заходи та надати на розгляд президенту Гурбангули Бердимухамедову.

Нагадаємо, перший президент країни Сапармурат Ніязов скасував плату за газ, електрику, воду і сіль в 1993 році. Спочатку пільги вводилися на десять років, потім вони були продовжені до 2030 року.

У червні 2017 року пан Бердимухамедов доручив уряду «підготувати пропозиції щодо анулювання всіх пільг», якими користуються громадяни країни.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Владелец банка "Кубань-кредит" Виктор Бударин дрессирует силовиков и судей Краснодарского края / 06.12.2018, 18:41
Владелец банка "Кубань-кредит" Виктор Бударин дрессирует силовиков и судей Краснодарского края
В начале ноября в Краснодаре пышно отметили 25-летие ЗАО «Кубанская марка» — фирмы, из которой «выросла» самая влиятельн… Читать полностью
За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ / 12.11.2018, 11:33
За день до временной администрации Бахматюк вывел с «ВАБ Банка» $ 40 млн, замешан австрийский Meinl Bank AG. Документ
Экс-владелец обанкротившегося «ВАБ Банка» Олег Бахматюк вывел с финансового учреждения порядка 40 млн долл. за день до в… Читать полностью

Лента новостей

13 декабря 2018 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте