У Туркменії з 1 січня скасовують безкоштовну електрику, газ, воду і сіль

26 сентября 2018 г., 14:29:00   61   0
У Туркменії з 1 січня скасовують безкоштовну електрику, газ, воду і сіль

Уряд Туркменії розпорядився з 1 січня 2019 роки припинити безкоштовно надавати жителям країни електроенергію, газ, питну воду і поварену сіль.

Як повідомляє Державне інформагентство Туркменістану, це рішення прийнято для «досягнення стійкого і системного розвитку держави в усіх напрямках, раціонального використання базових ресурсів, а також подальшого вдосконалення соціальних пільг», пише Коммерсантъ.

Уточнюється, що електрика, вода, газ і сіль будуть поставлятися населенню по «пільговим цінам». Уряд Туркменії має розробити відповідні заходи та надати на розгляд президенту Гурбангули Бердимухамедову.

Нагадаємо, перший президент країни Сапармурат Ніязов скасував плату за газ, електрику, воду і сіль в 1993 році. Спочатку пільги вводилися на десять років, потім вони були продовжені до 2030 року.

У червні 2017 року пан Бердимухамедов доручив уряду «підготувати пропозиції щодо анулювання всіх пільг», якими користуються громадяни країни.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

«Удавка» для «Росгвардии» / 21.01.2019, 19:06
«Удавка» для «Росгвардии»
В самом конце прошлого года глава Москвы Сергей Собянин отметил активное участие ГК «МИЦ» в общественной жизни столицы. … Читать полностью
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов / 29.12.2018, 13:12
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов
Стало известно, по какой схеме экс-миллиардер Щукин и его зять Узбеков могли вывести из России десятки миллионов евро и … Читать полностью

Лента новостей

16 февраля 2019 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте