За рішення проти селян харківський рейдер Обора розрахувався із суддею Присяжнюком новеньким авто за 800 000 грн

16 октября 2018 г., 15:45:00   44   0
За рішення проти селян харківський рейдер Обора розрахувався із суддею Присяжнюком новеньким авто за 800 000 грн

Суддя Господарського суду Харківської області Олексій Присяжнюк, який арештував посіви фермерів села Картамиш в інтересах місцевого рейдера Андрія Обори, днями прикупив собі новенький автомобіль MAZDA, вартістю майже 800 000 грн.

Про це йдеться у формі зміни до декларації служителя Феміди від 14 жовтня 2018 року.  

Нагадаємо, напередодні, 12 жовтня Олексій Присяжнюк виніс судову ухвалу, якою незаконно наклав арешти на земельні ділянки та врожай соняшнику пайщиків підприємства «Добрий господар», що Харківщині. 

Паралельно, в цій же увалі суддя прописав право зібрати урожай селян двом фірмам  - «Фермер-Агро» та «Щедрі лани Слобожанщини». Останні належать місцевому рейдеру, як переконують самі пайщики, Андрію Оборі. 

Наступні два дні, 13 і 14 жовтня, селяни були змушені вийти на свої поля та борони врожай від комбайнів Обори. Техніка у супроводі озброєних «тітушок» намагалася скосити соняшник та посіви пшениці.

Пайщики викликали поліцію, та з боєм домоглися того, аби їх поля лишили у спокої. 

Суддю Присяжнука, який виніс «рейдерську» ухвалу називають однокурсником дружини Андрія Обори – Зоряни Обори, що теж працює суддею.

Примітно, що за два дні після винесення незаконного рішення, що мало не позбавило селян вирощеного ними врожаю, Присяжнюк задекларував появу у себе новенького автомобіля MAZDA CX-3 УНІВЕРСАЛ-В 2018 року випуску, орієнтовною вартістю 798000 грн.  

Зауважимо, що в минулому році суддя Присяжнюк став власником автомобілю MERSEDES-BENZ E 220 2015 року вартістю понад 550 тис.  Його служителю Феміди, начебто, подарував батько-пенсіонер. 

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Убийца Дениса Вороненкова Кондрашов Станислав Дмитриевич превратился в придурковатого «блогера» чтобы смыть следы кровавых преступлений / 18.04.2019, 17:05
Убийца Дениса Вороненкова Кондрашов Станислав Дмитриевич превратился в придурковатого «блогера» чтобы смыть следы кровавых преступлений
Позор да и только… Российский олигарх-рейдер, не раз засветившийся в уголовных делах с Денисом Вороненковым, Станислав К… Читать полностью
Не прошло и месяца: НАПК может взяться за нового начальника ГАСИ Сергея Кузьмина / 11.04.2019, 12:33
Не прошло и месяца: НАПК может взяться за нового начальника ГАСИ Сергея Кузьмина
Скандал вокруг назначения нового начальника Государственной архитектурно-строительной инспекции не утихает. В виду конфл… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте