На тому світі: знаменитості розповіли, що бачили під час клінічної смерті

22 октября 2018 г., 07:29:00   57   0
На тому світі: знаменитості розповіли, що бачили під час клінічної смерті
Багато зірок опинялися на порозі смерті, але їм вдавалося вибратися. Вони розповіли про те, що бачили «там» і їх розповіді просто шокують. Про це читайте в матеріалі Clutch.

Олег Газманов

Одного разу під час виступу співака вдарило струмом так сильно, що лікарі були впевнені, що Газманова більше з нами немає.

Ось що згадує співак: «Я бачив, як вилетів з тіла і вмить опинився в якомусь просторі. Навколо не було нічого – ні кольору, ні запахів, ні звуків… Відчував спокій і умиротворення, слухав голос, що тихо говорив, що у мене є вибір – залишитися тут або піти. Я знав, що мені ще рано вмирати, тому поспішив повернутися. Відкрив очі і побачив, що перебуваю в палаті в оточенні лікарів».

Борис Моїсеєв

Моїсеєв пережив клінічну смерть під час операції.

«Думав це був просто сон, я бив кулаками по обличчям ненависних мені людей. Для мене це була мить, але лікарі сказали, що мене не було майже годину».

Алла Пугачова

Алла Борисівна пережила клінічну смерть після пластичної операції. Операцію провели в Цюріху, але по приїзду в Москву Пугачова ледь не померла через різку інтоксикацію. «Я нічого не бачила і тому, напевно, повернулася назад».

Максим Фадєєв

Відомий продюсер пережив клінічну смерть в підлітковому віці.

«Я був пилинкою і зрозумів, що можу переміститися в будь-яку точку планети за секунду. Я вирушив на кладовище в Парижі, де за розповідями мого батька був похований наш родич. Опинився там, побачив надгробок з нашим прізвищем і…прокинувся, лікарі повернули мене до життя. Через 20 років ми з батьком вирішили відвідати це кладовище. І сталася дивовижна річ – я ніколи не був у цьому місті, але зміг провести свого батька до надгробку нашого родича. Тоді я зрозумів, що під час операції я не бачив сон – я був там і був тією легкою часткою»

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

«Удавка» для «Росгвардии» / 21.01.2019, 19:06
«Удавка» для «Росгвардии»
В самом конце прошлого года глава Москвы Сергей Собянин отметил активное участие ГК «МИЦ» в общественной жизни столицы. … Читать полностью
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов / 29.12.2018, 13:12
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов
Стало известно, по какой схеме экс-миллиардер Щукин и его зять Узбеков могли вывести из России десятки миллионов евро и … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте