«Люди чули вибухи»: з’явилися подробиці страшної пожежі на прикарпатському хімзаводі

13 января 2019 г., 00:06:00   24   0
«Люди чули вибухи»: з’явилися подробиці страшної пожежі на прикарпатському хімзаводі

У Калуші виникла пожежа на ТОВ "Карпатнафтохім". Як повідомляють у соцмережах калушани, горить установка з виробництва олефінів.

Люди діляться у соцмережах відео та фото з пожежі. Також місцеві жителі повідомляють, що чули кілька вибухів.

Ця установка була уведена в експлуатацію у жовтні 2005 року, йдеться на сайті «Карпартафтохіму». Розробник проекту – фірма “Linde” (Німеччина) за технологією “AXENS” (Франція). Об’єм інвестицій склав 15 мільйонів доларів.

Як повідомили в обласному управлінні ДСНС,12 січня о 21:08 надійшло повідомлення про пожежу на олефіновому заводі ТОВ "Карпатнафтохім".

"Зараз відбувається факельне горіння пірогазу. Підрозділи УДСНС в області за допомогою лафетних стволів здійснють охолодження сусідніх будівель. Від Управління ДСНС в області залучено 18 одиниць техніки та близько 90 осіб особового складу. Потерпілих немає", - йдеться в повідомленні.

Тобто для ліквідації пожежі пірогаз має вигоріти у трубі. Для цього перекрили крани і охолоджують споруди біля приміщення, яке горить.

У секторі комунікцаії поліції Івано-Франківщини повідомили, що на місці задіяні 50 поліцейських - йдеться як про керівництво районного відділу, так і про слідчих та групи реагування патрульної поліції. Вони забезпечують охорону порядку і не допускають наближення людей і транспорту до місця події. 

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов / 29.12.2018, 13:12
«Молдавский ланромат»: как Александр Щукин и Ильдар Узбеков вывели сотни миллионов
Стало известно, по какой схеме экс-миллиардер Щукин и его зять Узбеков могли вывести из России десятки миллионов евро и … Читать полностью
«Договорняк» Ананских и Беглова? / 28.12.2018, 19:44
«Договорняк» Ананских и Беглова?
Советником Александра Беглова может стать фигурант уголовного дела Вячеслав Ананских. Он заплатил за это? Читать полностью

Лента новостей

20 января 2019 г.

loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте