“Вони цими прапорами кричать, що ми – українці! ” Притула довів Путіну, що Донбас – це Україна

12 февраля 2019 г., 22:13:00   67   0
“Вони цими прапорами кричать, що ми – українці! ” Притула довів Путіну, що Донбас – це Україна

Днями відомий український гуморист та телеведучий, Сергій Притула відвідав кілька міст Донбасу. Він не тільки виступав для земляків та бійців, а й привіз хлопцям на фронт нове озброєння.

Це далеко не перша поїздка для Притули, але вона стала “холодним душем” – він зазначив, що українці згуртувалися за останній час, тому всі заклики пропагандистів вважає пустим звуком.

Сергій Притула допомагає українській армії

На Донбасі гумористи шоу “Вар’яти” відіграли чотири концерти – в Краматорську, Сєвєродонецьку, Покровську та Маріуполі. Майже на всіх виступах вони зібрали аншлаги, крім Маріуполя, але саме в ньому концерт запам’ятався найбільше.

Сергій Притула допомагає українській армії

Сергій сказав, що на концерти люди приходять з прапорами України в двох випадках – коли цей концерт проходить за кордоном – в США, Канаді, Лондоні, Дубліні, Парижі, Празі , адже як пояснює шоумен, це свідчить про ностальгію за домом, а от у другому випадку – це коли концерти відбуваються на Донбасі.

Сергій Притула допомагає українській армії

“Перші приходять з прапорами, тому що ностальгія за домом і самоідентифікація на тлі пануючого етносу в країні, де ми виступаємо. Другі – тому що самоідентифікація в умовах війни на території, де війна. Вони цими прапорами кричать, що ми – українці! Ми не такі, як про нас говорять ЗМІ! Ми не такі, як ті, що вітали “російську весну”! МИ не сєпари !!! Вони просто хочуть, щоб їх ідентифікували, як нормальних людей! наших! Ви просто вдумайтесь в цей факт. Люди з прапорами України за кордоном і в Донбасі. Може мої висновки неточні, зробіть свої. Але це факт. Ніде. Ніде !!! Ні на Буковині, ні на Галичині, ні на Поділлі, ні на Слобожанщині, ніде не було концертних залів з державними прапорами. І ось на Донбасі я їх побачив у великій кількості. Ми повернемося до цих міст з концертами. Обов’язково. Незважаючи на багато маленьких і великих нюансів. Повернемося! Тому що нас так зустрічали і проводжали, що не повернутися – гріх!”, – зазначив Притула.

 

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Андрей Рябинский отправит деньги Росгвардии «таганским» / 17.09.2019, 20:18
Андрей Рябинский отправит деньги Росгвардии «таганским»
Четверть миллиарда от МИЦ групп Жирному и Грише Таганскому Читать полностью
Из-за Андрея Назарова силовики наплюют на приказ Владимира Путина? / 15.09.2019, 20:20
Из-за Андрея Назарова силовики наплюют на приказ Владимира Путина?
«Задача МВД - надежно обеспечить общественный порядок в период подготовки и проведения выборов. И, конечно, нужно выявля… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте