“Нові технології”: на Сумщині робітники вирішили відремонтувати дорогу за допомогою чайника

15 марта 2019 г., 19:23:00   164   0
“Нові технології”: на Сумщині робітники вирішили відремонтувати дорогу за допомогою чайника

В Мережі оприлюднили відео, як на автодорозі Шостка-Глухів латають ями за допомогою чайника.

Відео з використанням «нанотехнологій» 14 березня виклала в мережу Youtube користувачка Вікторія Мірошниченко. 

На відео, знятому пасажиром автомобіля, видно, як бригада робітників здійснює ямковий ремонт ділянки автодороги. Один із робітників при цьому поливає дорогу смолою з чайника, що викликало бурхливу реакцію як автора відео, так і водія авто.

На запитання, хто дав команду так ремонтувати дорогу, чоловік відповідає: «Поливаю». При цьому дізнатися, хто старший у цій бригаді, водію не вдалося.

Місцеві ЗМІ зазначають, що відео було зняте на регіональній дорозі Р-65 на ділянці між містами Шостка та Глухів Сумської області.

На офіційному сайті Служби автомобільних доріг у Сумській області повідомляється, що в регіоні тривають аварійні роботи з ліквідації ямковості на автодорогах державного значення. «На замовлення Служби автомобільних доріг у Сумській області підрядними організаціями продовжуються роботи з аварійної ліквідації ямковості та деформацій покриття проїзної частини автомобільних доріг, які виникли внаслідок коливання температури повітря в зимовий період (часті переходи через 0 ˚С). Тривають вони, здебільшого, на ділянках доріг, які тривалий час не ремонтували… На дорогах Сумської області роботи з аварійного ямкового ремонту проводять холодним асфальтобетоном», — йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією сайту відомства, ремонтні роботи на автодорозі Р-65 здійснювали 13 березня зі залученням бригади однієї з підрядних фірм, які працювали на дорогах загального користування державного значення.

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Максим Шкиль — кумовство с криминальным душком помогает решать бизнес-вопросы / 23.03.2019, 10:18
Максим Шкиль — кумовство с криминальным душком помогает решать бизнес-вопросы
В июне 2017 года Райнер Бомба, госсекретарь Федерального министерства транспорта, строительства и городского развития Ге… Читать полностью
Ирина Маловица замешана в очередном скандале / 18.03.2019, 23:29
Ирина Маловица замешана в очередном скандале
Правоохранители устанавливают личность злоумышленницы, которая 7 января 2019 года около 10:00 вошла пребывала на одной … Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте