Журналіст про «тупу вівцю» від Бужанського: «Слуга народу» абсолютно не дотримується політичної гігієни

20 августа 2019 г., 09:57:00   36   0
Журналіст про «тупу вівцю» від Бужанського: «Слуга народу» абсолютно не дотримується політичної гігієни
Партія «Слуга народу» ще навіть не увійшла у парламент, а вже встигла обмазатися такою кількістю лайна. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів український журналіст, ведучий політичного ток-шоу «5 копійок» Роман Чайка.

За словами нашого співрозмовника, недавній конфлікт між депутатом Максом Бужанським і журналісткою Ольгою Духнич - це абсолютно ненормальне явище.

«По-перше, нездоровим є суспільство, яке обрало такого морального виродка, як Бужанський, депутатом. По-друге, ненормальним є те, що він сам признався в інтерв'ю, що без бренду “Слуги народу” він би взагалі ніколи не став депутатом. По-третє, ненормальним є те, що виродки об'єднуються і погрожують фізичною розправою нормальним людям. Я маю на увазі Бужанського, Дубінського і Портнова», - констатує журналіст.

На думку Романа Чайка, у даному випадку «проблема лежіть значно глибше», ніж може здатися на перший погляд.

«Проблема - в самій політичній силі, яка з першої секунди абсолютно не дотримується політичної гігієни. В кожному суспільстві є нормальні люди, а є моральні виродки, до яких і належить Макс Бужанський. І відповідно, коли він вдається до абсолютно аномальних вчинків, ображаючи журналістку “Нового часу”, то ми маємо фідбеком проявлення такого самого Дубінського», - каже експерт.

«Політична сила, яка хоче претендувати бути українською, а не русько-ватною політичною силою, мала б достатньо різко і чітко дати оцінку такому висловлюванню Макса Бужанського. Натомість ми бачимо жування шмарклів. А Арахамія, навпаки, вдається до того, що а давайте подивимось, як будуть голосувати, ось це буде маркером. А те, що бидло ображає жінок, - ну, давайте на це не звертати увагу, це ж не законодавчо-політична діяльність. І це є стратегічна помилка фракції, яка навіть ще не увійшла у парламент, а вже встигла обмазатися такою кількістю лайна», - додає співрозмовник видання

Поделиться:

Читайте еще

Важные новости

Андрей Рябинский отправит деньги Росгвардии «таганским» / 17.09.2019, 20:18
Андрей Рябинский отправит деньги Росгвардии «таганским»
Четверть миллиарда от МИЦ групп Жирному и Грише Таганскому Читать полностью
Из-за Андрея Назарова силовики наплюют на приказ Владимира Путина? / 15.09.2019, 20:20
Из-за Андрея Назарова силовики наплюют на приказ Владимира Путина?
«Задача МВД - надежно обеспечить общественный порядок в период подготовки и проведения выборов. И, конечно, нужно выявля… Читать полностью

Лента новостей


loading...
Загрузка...

loading...
Загрузка...
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Наши опросы

В какой стране вы бы хотели жить?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте